Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Перелік об'єктів топоніміки Лозівської міської територіальної громади

13.04.2023

Вашу вулицю перейменували. Чи потрібно переробляти документи?

 Чи потрібно поспішати до ЦНАПів та вносити зміни до тих чи інших документів, якщо вашу вулицю перейменували?

МІСЦЕ РЕЄСТРАЦІЇ У ПАСПОРТІ

Місце реєстрації змінювати не потрібно. Відміток про нові адреси ставити не потрібно. Адже законодавство не передбачає обов'язку вносити подібні відомості, оскільки зміна назви вулиці не передбачає зміни реєстрації місця проживання.

Відомості про зареєстроване (або задеклароване) місце проживання (перебування) громадян зберігаються в Єдиному державному демографічному реєстрі, в електронній базі, зі збереженням попередніх даних про стару назву.

Ці відомості за бажанням особи вносяться до відповідних документів, що містять відомості про місце проживання/знаходження.

Перереєстрацію місця проживання можна зробити, коли ви змінюєте паспорт чи прізвище.

ЧИ ПОТРІБНО ОНОВЛЮВАТИ ДОКУМЕНТИ НА НЕРУХОМІСТЬ

Документи, що засвідчують право власності на нерухомість, залишаються чинними у випадку зміни назви вулиці, на якій вони розташовані.

У випадку перейменування вулиці, на якій розміщена нерухомість, українським законодавством не передбачена необхідність внесення змін до документа про право власності на нерухоме майно, зокрема свідоцтва про право власності, свідоцтва про право на спадщину, договору купівлі-продажу, дарування тощо.

Зміни до документів про право власності на нерухоме майно необхідно буде вносити лише, якщо власник захоче продати, подарувати або передати у спадок свою нерухомість. У такому випадку в документах, які будуть оформлюватися на нового власника, вже буде вказана нова назва.

Отже, якщо власник бажає продати, подарувати або передати у спадок свою нерухомість, у документах, які будуть оформлюватися на нового власника, вже буде вказана нова назва.

Склад комісії з упорядкування найменувань вулиць, провулків, майданів та пам’ятних знаків, розташованих на території Лозівської міської територіальної громади, затверджений рішенням виконавчого комітету від 26.07.2022 №470

Рішення міської ради від 21.02.2023 р. №1197 "Про перейменування об'єктів топоніміки населених пунктів Лозівської міської територіальної громади"

Аналітична довідка щодо обґрунтування назв об’єктів топоніміки Лозівській міській територіальній громаді, рекомендованих до перейменування

Цифрова мапа міста Лозова з функціоналом пошуку за назвами урбанонімів

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення пропозицій щодо перейменування об’єктів топоніміки Лозівської міської територіальної громади

Результати громадського обговорення

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше