Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Новини ЦНАП

20.03.2023

Не тільки робота: в «Єдиному вікні послуг» служби зайнятості доступні сотні програм підтримки ВПО, ветеранів та людей з інвалідністю 

Сервіс «Єдине вікно послуг» від Державної служби зайнятості об’єднав 459 програм підтримки для ВПО, людей з інвалідністю та ветеранів, які працюють у регіонах України. Тепер вся інформація про послуги служби та інших недержавних і громадських організацій зібрана в одному місці. 

Держслужба зайнятості завдяки «Єдиному вікну послуг» впорядкувала дані про програми підтримки для вразливих категорій громадян та об’єднала довкола них не лише регіональні центри, а й комунальні установи, благодійні фонди, недержавні та громадські організації, міжнародних партнерів. 

Це дозволяє людям отримати інформацію про різноманітні соціальні послуги та підтримку з боку недержавних організацій, а також консультації і допомогу, що безпосередньо впливають на подальше професійне життя, навчання, працевлаштування, відкриття власної справи тощо. Так, наприклад, внутрішньо переселені люди можуть дізнатися де отримати гуманітарну, матеріальну, юридичну або психологічну допомогу, відновити документи та інше, ветерани та ветеранки знайдуть інформацію про можливості адаптації військового досвіду у цивільне життя або відкриття власної справи чи отримання нової цивільної професії, людям з інвалідністю організації-партнери нададуть необхідну їм допомогу.

Людина самостійно може отримати інформацію про допомогу у своїй області та громаді. Для цього необхідно на сайті Державної служби зайнятості перейти за посиланням «Єдине вікно послуг», де розміщені дані організацій-партнерів, що пропонують свої соціальні послуги. 

Варто обрати з випадного списку регіон, район і громаду та вказати, хто шукає допомогу: ВПО, учасник чи учасниця бойових дій або особа з інвалідністю. Далі натиснути опцію «шукати». Система видасть перелік організацій, види послуг та контактні телефони.

Крім того, громадські організації можуть самі подати свої дані на портал та після перевірки стати партнерами служби зайнятості.

Щоб дізнатися більше про можливості державних та громадських програм допомоги, які об’єднав сервіс «Єдине вікно послуг», слід звернутися до центру зайнятості у найближчому місті. Також звернувшись до найближчого центру зайнятості, можна отримати не тільки супровід у працевлаштуванні та кар’єрне консультування, а й інформацію щодо:

  • відновлення документів;
  • гуманітарної і психологічної допомоги,
  • соціального захисту, 
  • отримання житла, 
  • медичного обслуговування,
  • грантів для розвитку й відкриття власної справи,
  • безоплатного навчання й перекваліфікації.

Фахівці поспілкуються з відвідувачем, врахують його ситуацію та потреби й розроблять персональний план дій. У центрі зайнятості оцінять, які послуги вони зможуть надати самі, а для яких долучать партнерські організації.  

Адреси та телефони регіональних філій є у розділі «Контакти» на сайті Державної служби зайнятості.

___________________________________________________________________________

Оздоровлення та відпочинок дітей пільгових категорій у 2023 році:

 Управління освіти, молоді та спорту Лозівської міської ради Харківської області повідомляє.

 З липня поточного року поступово відновлюють роботу табори для дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки,  підпорядковані Міністерству соціальної політики,  які працюють протягом року.

Основним координатором та реалізатором політики оздоровлення і відпочинку у Харківській області, на сьогодні, є Департамент соціального захисту населення Харківської обласної військової адміністрації. До повноважень Департаменту входить визначення потреби в оздоровленні через відповідні органи місцевого самоврядування територіальних громад.

З метою підготовки пропозицій щодо потреби на оздоровлення і відпочинок дітей Лозівської громади та їх направлення до таборів,  батькам (законним представникам) потрібно звернутися до відділу  «Центр надання адміністративних послуг» Лозівської міської ради і надати пакет документів для постановки на облік для отримання путівок на оздоровлення дітей пільгових категорій.

Право на оздоровлення та відпочинок за рахунок бюджетних коштів у 2023 році мають:

  • діти з малозабезпечених сімей, діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування;
  • діти, один із батьків яких загинув (пропав безвісти) у районі проведення антитерористичних операцій, здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, бойових дій чи збройних конфліктів або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних у районі проведення антитерористичних операцій, здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, бойових дій чи збройних конфліктів, а також внаслідок захворювання, одержаного у період участі в антитерористичній операції, у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях;
  • рідні діти батьків-вихователів або прийомних батьків, які проживають в одному дитячому будинку сімейного типу або в одній прийомній сім’ї.

ВАЖЛИВІ ПОСИЛАННЯ!

Положення про порядок направлення дітей на оздоровлення та відпочинок до державного підприємства України "Міжнародний дитячий центр "Артек" за рахунок бюджетних коштів;

Порядок організації виїзду дітей за кордон на оздоровлення та відпочинок;

На території Харківської області реалізовується експериментальний проєкт «є-Оздоровлення» за принципом «гроші ходять за дитиною».

Начальник Управління  

Вікторія УРВАНЦЕВА


mobile

  Графік роботи мобільного ЦНАП у старостинських   округах  Лозівської міської ТГ на серпень 2023 року

 Графік роботи мобільного ЦНАП у старостинських округах Лозівської міської ТГ на липень 2023 року

Графік роботи мобільного ЦНАП у старостинських округах Лозівської міської ТГ на червень 2023 року

Де і як у Лозовій вступити до «Гвардії Наступу»

d1d89f64a4bc565a160882c932945497

Стартував набір до професійних штурмових бригад Міністерства внутрішніх справ України – «Гвардії Наступу». До новоутворених формувань входять військовослужбовці та поліцейські, які мають бойовий досвід та героїчно проявили себе на передовій. Доукомплектовують бригади винятково з добровольців – високовмотивованих патріотів України.

Відповідно до власних ідеологічних переконань можна обрати одну з 8 сформованих бригад. Національна гвардія України запрошує у «Буревій», «Червону калину», «Кара-Даг», «Рубіж», «Спартан» та легендарний «Азов». У Державна прикордонна служба України вас чекають у бригаді «Сталевий кордон». А в Національна поліція України — у штурмовій бригаді «Лють». Дізнатися більше можна на сайті проєкту storm.mvs.gov.ua та на його офіційному телеграм-каналі https://t.me/gvardiyanastup. Гаряча лінія для консультацій: 0800100020

«Першочергово нам потрібні високовмотивовані та патріотично налаштовані бійці. Як показує практика, саме такі люди виконують надскладні завдання, а це нам і потрібно для перемоги. Відповідно до профілю, наші фахівці зможуть запропонувати посади в підрозділі після відбору», – зазначив начальник ГУ НП в Харківській області Володимир Тимошко.

За його словами, після консультації, кожен доброволець має заповнити відповідну анкету, пройти військову медичну комісію. Процедура відбору передбачає проведення співбесіди. Після відбору добровольців та формування штату штурмових бригад, триватиме вишкіл та бойове злагодження бійців. Фахівці профільних підрозділів зазначають, що бійців даних штурмових підрозділів забезпечуватимуть найновішим спорядженням та зброєю.

Долучитися до «Гвардії Наступу» у Лозовій можна у місцевому ЦНАПі. Там приймають представники рекрутингової кампанії. Для зручності добровольців змінили розклад роботи Центру адміністративних послуг. Тепер він працює також у вихідні дні – з 9:00 до 16:00. Телефон для довідок: 2-70-34. Адміністратори Центру теж прийматимуть відвідувачів у суботу та неділю. Адреса ЦНАПу: м.Лозова, вул. Михайла Грушевського, 2 (колишня вулиця Комінтерну)


Лозівський ЦНАП отримав відзнаку Всеукраїнського форуму

320064450 482824453988331 6676144801866726670 n

Роботу лозівських адміністраторів відзначили на Всеукраїнському форумі адміністративних послуг "Точка Дотику", що відбувся у Львові.

На форум запросили адміністраторів з обласних центрів. Надавачі послуг обговорювали роботу в умовах повномасштабного вторгнення, стресостійкість та плани на майбутній рік.  Серед іншого ділилися досвідом та оцінювали роботу Центрів. Лозівчан відзначили за стійкість.

«На початку вторгнення в місті залишилося та продовжило надавати послуги лише 5 з 16 працівників адміністративної сфери. Інші мали змогу евакуюватися.  

Ця мала, але дуже стійка команда була змушена працювати вночі, бо система, через яку здійснюється прийом, не витримувала навантаження і не працювала вдень.

Подекуди Центр адміністративних послуг перетворювався на психологічний кабінет. Ми стали центром підтримки та допомоги, яким залишаємось і зараз, адже стоїмо до перемоги», - зазначили організатори форуму.

До Лозівського ЦНАПу прямує подарунок від львівських адміністраторів: тематичний стенд з відзнакою, листівка з подякою та кава. Колектив зрадів подарунку та увазі колег. 

''Найбільш критичною ситуація була у квітні, було велике навантаження на адміністратора, ми це витримали, ми це пройшли,і з гідністю вийшли з даної ситуації'', - наголосила керівниця Центру Катерина Нараган.

Зараз ЦНАП надає майже всі адміністративні послуги, що зазначені в переліку. Тут знову можна оформити реєстрацію місця проживання, та отримати послуги державного геокадастру.


Актуальні посилання з Гіду державних послуг

Invalidy

Для тих, хто потребує допомоги, — інформація про соціальні послуги на Гіді

Зараз як ніколи українці об’єднані та підтримують одне одного. Соціальні послуги — це способи підтримки громадян, які опинились у скруті через хворобу, інвалідність, похилий вік тощо. У такий спосіб держава, громада і оточення підтримують тих, хто цього потребує. Комусь потрібна допомога у догляді за дитиною, а комусь — «соціальне таксі».

Ділимось необхідною інформацією про базові соціальні послуги  на Гіді.

Рішення про надання соціальних послуг з:

Zahist

Для Захисників та Захисниць — державні послуги на Гіді

21 листопада в Україні відзначають День гідності та свободи – одне із знакових офіційних свят, встановлене на честь двох революцій, які відбулися в Україні у 2004 та 2013 роках. 

Цього дня українці вшановують пам’ять тих, хто під час Помаранчевої революції та Революції Гідності стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини й громадянина, національних інтересів держави та її європейського вибору. 

Їх шлях продовжили воїни АТО/ООС, Захисники та Захисниці, які зараз виборюють наше право жити вільно на власній землі. Бути відкритими, бути освіченими, бути українцями! Ми завжди пам'ятатимемо й шануватимемо своїх Героїв.

Сьогодні ділимося добіркою з Гіду державних послуг, якими можуть скористатися постраждалі учасники Революції Гідності, ветерани, учасники бойових дій та члени їхніх сімей. 

Встановлення статусу та видача/заміна посвідчень:

Соціальна допомога:

Матеріальна допомога:

2025 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше