Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Важлива інформація

03.04.2023

Шановні громадяни

Лозівської територіальної громади Харківської області!

Відділ з питань реєстрації місця проживання фізичних осіб та ведення реєстру громади Лозівської міської ради Харківської області відновив свою роботу. Нагадуємо Вам, що відповідно до Закону України від 05.11.2021 року №1871-ІХ «Про надання публічних (електронних публічних) послуг щодо декларування та реєстрації місця проживання в Україні  (далі – Закон), врегульовано надання публічних послуг (електронних публічних) послуг щодо декларування та реєстрації місця проживання (перебування) фізичних осіб в Україні. Згідно Закону, місце проживання (перебування) особи, зареєстроване до набрання чинності цим Законом, не підлягає повторній реєстрації (декларуванню).

Так,  з 01.12.2021 року з огляду на набрання чинності Законом для підтвердження інформації про місце проживання (перебування), зареєстроване до набрання чинності цим Законом, особа може подавати відомості про місце проживання, що були внесені до:

1)      паспорта громадянина України, виготовленого у формі книжечки, у випадку якщо штамп було поставлено до 01 грудня 2021 року;

2)      паспорта громадянина України або паспорта громадянина України для виїзду за кордон у формі е-паспорта або е-паспорта для виїзду за кордон;

3)      витягу з реєстру територіальної громади. Витяг формується у довільній формі, придатній для сприйняття її змісту, разом з унікальним електронним ідентифікатором (QR-кодом) та зберігається у кабінеті громадянина на Порталі Дія. Підтвердження формування витягу порталом Дія з даними з відомчої інформаційної системи Державної міграційної служби України здійснюється за допомогою камери мобільного пристрою, шляхом наведення її на зображення QR-коду документу. QR-код має містити унікальне посилання (deep link, що веде на веб-сторінку перевірки витягу), а також РНОКПП та ПІБ.

Нагадуємо та звертаємо Вашу увагу, що перехідними положеннями Закону не передбачено проставляння штампу про реєстрацію/зняття з реєстрації місця проживання після 01.12.2021 року, в тому числі на вимогу, в паспорт громадянина України у формі книжечки.

Витяг з реєстру територіальної громади – документ у паперовій або електронній формі, що підтверджує відомості про місце проживання (перебування) особи або інформацію про відсутність таких відомостей на дату та час формування витягу. Витяг можна отримати у відділі або самостійно згенерувати  у мобільному за стосунку Дія.

Для того щоб самостійно згенерувати витяг у мобільному застосунку «Дія» потрібно:

  1. Зайти у застосунок «Дія» та натиснути «Послуги».
  2. Обрати пункт «Довідки та витяги».
  3. Обрати «Витяг про місце проживання».
  4. Натиснути «Замовити витяг».

«Дія» зробить запит до реєстру та сформує pdf-документ, який потрібно завантажити протягом 24 годин. Водночас батьки також можуть замовити у за стосунку і витяг про місце проживання своїх неповнолітніх дітей. У разі з’ясування не актуальних даних або помилкових відомостей у витязі необхідно звернутися до відділу з питань реєстрації місця проживання фізичних осіб та ведення реєстру громади Лозівської міської ради Харківської області з оригіналами документів, що посвідчують дійсність інформації, з метою актуалізації персональних даних в реєстрі територіальної громади. Помилка буде виправлена і особа зможе формувати актуальний витяг про реєстрацію місця проживання самостійно через мобільний за стосунок «Дія».

ВАЖЛИВО ЗВЕРНУТИ УВАГУ, що по всій країні можуть бути аварійні та стабілізаційні відключення електропостачання, що може призводити до часткової або повної відсутності роботи серверів кабінету РТГ ДМС (відсутність доступу до сторінки кабінету, недоступність витягів, відсутність зв’язку з серверним та мережевим обладнанням). Відділ з питань реєстрації місця проживання фізичних осіб та ведення реєстру громади Лозівської міської ради Харківської області просить громадян відноситись з розумінням до ситуації.

Телефони для довідок: 9-01-26

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше