Відзначили волонтерів Червоного Хреста, які опікуються одинокими літніми людьми
У Міжнародний день Червоного Хреста, 8 травня, заступник міського голови Валерій Крикун подякував команді Лозівських волонтерів за самовіддану працю та передав вітання від голови громади Сергія Зеленського. Вручив почесні грамоти та подяки Лозівської міської ради.
- У ці важкі часи Товариство Червоного Хреста – одне з тих, хто першими приходить на допомогу потребуючим в Лозівській громаді, – наголосив Валерій Крикун. – Допомагаєте постраждалим від ракетних обстрілів, надаючи гуманітарну допомогу. Опікуєтеся одинокими людьми похилого віку, під вашим наглядом їх 106. Ви – надійний партнер нашої громади у вирішенні питань соціальної та медичної сфери. За що вам велика вдячність!
Зі словами привітання до соціальних помічників звернувся також заступник голови Лозівської міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста Євген Коба: «Догляд вдома, один зі стратегічних напрямків діяльності нашої організації. Людям, які опинилися в складній ситуації, ви даруєте турботу, піклування, підтримуєте й даєте надію на гідне життя. За це вам велика дяка й шана!»
Євген Коба передав вітання від керівниці Лозівського осередку Червоного Хреста – Світлани Кальченко та Листи-подяки від голови Харківської обласної організації Костянтина Башкірова.
Лозівська міська організація Товариства Червоного Хреста, яка є вагомою частиною Харківського осередку Товариства Червоного Хреста України, активно розгорнула свою діяльність у Лозівській громаді з початку повномасштабного вторгнення росії в Україну.
Команда волонтерів підтримує потребуючих жителів громади та внутрішньо-переміщених осіб гуманітарною допомогою. Допомагає лікарськими засобами та апаратурою медустановам. Проводить тренінги з першої медичної й психологічної допомоги та мінної безпеки. З дотриманням безпекових заходів організовує дозвілля дітей.
Одним з активних напрямків діяльності організації є робота соціальних помічників. Самотнім людям похилого віку волонтерки надають допомогу в побуті, вирішенні соціальних питань, а найголовніше – спілкуються та емоційно підтримують стареньких. Соціальні помічники Лозівської міської організація Товариства Червоного Хреста опікуються понад сотнею підопічних.
![](/storage/news/galleries/3608fd363bf0def640b4182e5e6bda54.jpg)
![](/storage/news/galleries/8ca22434f2ad9945cdadbd406136154d.jpg)
![](/storage/news/galleries/e102e14958cd4d89eedea5aa715fcc90.jpg)
![](/storage/news/galleries/9b190c4ae494a72a062eff9ab3a1d809.jpg)
![](/storage/news/galleries/d0413a563f3088a3b23cf0dfe6cebb37.jpg)
![](/storage/news/galleries/9d2f6fd8b1505bdcd68a368eb3f47281.jpg)
![](/storage/news/galleries/dbf10982dcceb530a16974d9566957c6.jpg)
![](/storage/news/galleries/5ab30b3546ed37740d616eaa00d289f5.jpg)
![](/storage/news/galleries/73122cb0e4afd831daea16060b79a3cd.jpg)
![](/storage/news/galleries/bb181bf146dccc33b609c5ce5f5f70b7.jpg)
![](/storage/news/galleries/5c1a235357504d234aedae68b7b6de0c.jpg)
![](/storage/news/galleries/6b7147f7b23c7731b1fab1450d10a5ca.jpg)
![](/storage/news/galleries/3b9b1a99047d388ef687549c257b4e92.jpg)
![](/storage/news/galleries/63a7763e724a3a305377b86f31a03eab.jpg)
![](/storage/news/galleries/4fac1d5d5ad9b855a0e46bc1984183f4.jpg)
![](/storage/news/galleries/d27c62de464badbcd864e0bf7a5bd961.jpg)
![](/storage/news/galleries/ca69ef13c8dd9113184f3729fdc7ad8c.jpg)