Представники Лозівської громади взяли участь у форумі «Інклюзивне відновлення громад»
Проходив захід 10 травня у Києві. За запрошенням Міністерства відновлення України та за підтримки партнера громади - проєкту USAID «HOVERLA», від Лозівської громади форум відвідали секретар міської ради Юрій Кушнір та начальник Управління економіки Сергій Гранкін.
У події, присвяченій обміну досвідом, підходами та кращими практиками у інклюзивному відновленні регіонів, взяли участь представники 150 громад України, органи державної влади, організації громадського сектору, а також донорські організації, що реалізують проєкти відновлення на місцях.
Обговорювали, як зробити громади більш інклюзивними для людей з інвалідністю, внутрішньо переміщених осіб та інших вразливих груп
Організаторами цього Форуму є Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України, Уряд Німеччини, Організація Об’єднаних Націй та Український Червоний Хрест.
![](/storage/news/galleries/1edd62ef901d7462b03ade2191da553d.jpg)
![](/storage/news/galleries/58ade170ebf80f5e68f147b1a106dae7.jpg)
![](/storage/news/galleries/8216a3b0dcdf15c932b2b59fcd3eab1a.jpg)
![](/storage/news/galleries/e9b09d066a0bbf703fc741f43b538fac.jpg)
![](/storage/news/galleries/f5b13b17b57c30b6e384fc365c12aac6.jpg)
![](/storage/news/galleries/1183c7674465671e52972bf30355741f.jpg)
![](/storage/news/galleries/0e1eee4ca70a3eb1aedef2e4a3b23fd0.jpg)
![](/storage/news/galleries/1a13c59cd58325d1b6c5ab63ae361b82.jpg)
![](/storage/news/galleries/89d8b14447b1c691ed79ef41eba17339.jpg)