По вулиці Молодіжній, у Домасі, висадили 80 саджанців японської верби «Матсудана».
По вулиці Молодіжній, у Домасі, висадили 80 саджанців японської верби «Матсудана». За допомогу в озелененні, Лозівська громада дякує депутату Харківської обласної ради.
Роботи виконали озеленювачі КП «Еко-Сан». Посадку саджанців здійснили згідно усіх вимог – відповідна глибина посадкової ями, внесення добрив. У подальшому контролюватимуть, як саджанці приживаються, забезпечуватимуть ретельний полив. Населення ж закликають бережно ставитися до молодих дерев.
![](/storage/news/galleries/1b6831b3193e31a8063c4c8ccb1e0822.jpg)
![](/storage/news/galleries/199f3cc186c57d3f24e59b779d2926c4.jpg)
![](/storage/news/galleries/0076c9120b8bf372430bec02ff8a8650.jpg)
![](/storage/news/galleries/d8e4a27471d2dd564cd03dfca5c35146.jpg)
![](/storage/news/galleries/e3ab41a8494c6a93c7c84f55904033fd.jpg)
![](/storage/news/galleries/5ba69aa6c391f951756082f512080b2a.jpg)
![](/storage/news/galleries/829d920beb434e0359d5878e27f39b1d.jpg)
![](/storage/news/galleries/38e80ee3af95785d5872520c7ad4aaea.jpg)
![](/storage/news/galleries/12ef56958cb12432a6e9a059df71a7d3.jpg)