Лозівські тепловики несвоєчасно отримують зарплату
Телевізійні новини
Про це під час планерної наради 20 травня повідомив заступник Лозівського міського голови Денис Петренко.
Про це під час планерної наради 20 травня повідомив заступник Лозівського міського голови Денис Петренко.
Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie. Докладніше