Лозівські художниці представлятимуть Україну на виставці молодіжного мистецтва в Сеулі
Проходитиме найбільший в Азії фестиваль міського та вуличного мистецтва“URBAN BREAK 2024” з 11 по 14 липня в Республіці Корея. Учениці Лозівської дитячої художньої школи Марія Сисова та Софія Біла, які пройшли відбір, представлять на ньому свої роботи, присвячені проблемі зникаючих видів тварин.
Сьогодні, 9 травня, Лозівський міський голова Сергій Зеленський зустрівся з юними художницями, їхнім викладачем Сніжаною Бунякіною та мамами дівчат.
- Марія та Софія, пишаємось вами. Лозівщина славиться своїми талантами й приємно, що у цей важкий час, коли триває війна, наші діти представлятимуть себе на всесвітньому рівні. Дякую батькам і наставникам за час та любов, які ви вкладаєте в дітей.
Голова громади побажав успіхів на фестивалі. Відзначив, для дівчат та громади в цілому – це дуже відповідальна місія, адже ми заявлятимемо про нашу рідну Україну.
Підтримати поїздку дівчат та їхньої викладачки зголосився один з Лозівських благодійних фондів.
![](/storage/news/galleries/27be6d4677d05f5bb6dcfb2b528ce079.jpg)
![](/storage/news/galleries/d638d56c9af3c13563b9a5c3a520bbc4.jpg)
![](/storage/news/galleries/48e7e44dbc3a1338c6f594486268c63b.jpg)
![](/storage/news/galleries/1a9c673f686383a9ad7f16575e700f98.jpg)
![](/storage/news/galleries/328d3d35fde545e627d8ff54f53f63e7.jpg)
![](/storage/news/galleries/913776c9c14ce195264d43fd78357e29.jpg)
![](/storage/news/galleries/db1c41dc10391d06b468fc4c3bd69cc7.jpg)
![](/storage/news/galleries/4c047be4a4ba8dc40332ab484f88c8f5.jpg)
![](/storage/news/galleries/972ff44bd9ca35d667f04564e2a6ab59.jpg)
![](/storage/news/galleries/5e3f7c41e7c5a78e6c0b3aeb1a04478a.jpg)
![](/storage/news/galleries/385c2dca728b094f286faaec7ccc3503.jpg)
![](/storage/news/galleries/4e6c471771d28c788995e180dd139434.jpg)