Депутати спрямували фінансову підтримку комунальникам
Понад три мільйона гривень на безповоротній основі виділили для поліпшення фінансово-господарської діяльності водопостачальним та теплогенеруючим підприємствам Лозівської громади.
Комунальному підприємству «Лозоваводосервіс» майже 1,1 мільйона гривень, «Теплоенерго» – 2,2 мільйона, «Тепловодосервіс» – 175 тисяч. КП «Лозоваводосервіс» кошти направить на погашення заборгованості за покупну воду, КП «Теплоенерго» - за електроенергію. “Тепловодосервіс” придбає свердловинні насоси для обслуговування водонапірних башт у Мальцівському, Новій Іванівці, Орільці, Смирнівці.
На підприємствах склалася складна фінансова ситуація через борги, що виникли в результаті відсутності державної компенсації різниці тарифів. Підприємства працюють за тарифами, що приймалися за кілька років до повномасштабного вторгнення росії в Україну. З того часу значно зросла вартість газу, електроенергії, паливно-мастильних матеріалів. Тому депутати, з метою забезпечення якісних, безпечних, безперебійних послуг населенню Лозівської громади підтримали рішення щодо підтримки комунальних підприємств.
![](/storage/news/galleries/86e477bcd0bc5a9dc9cf972d0ad682b8.jpg)
![](/storage/news/galleries/1d4db05770acfa9af5c054f8165e2a5b.jpg)
![](/storage/news/galleries/7640e6770998da3a702962747d45224e.jpg)
![](/storage/news/galleries/29faa26ac0206894633e45adedd7ab5d.jpg)