Чергову партію гуманітарної допомоги передали благодійники Лозівському термедоб’єднанню
Цього разу громадська організація «Народна самооборона Львівщини» привезла до Лозівського ТМО шість медичних ліжок з матрацами, додатково 50 матраців, 4 тисячі брусків господарчого мила та вітамінні напої.
ГО «Народна самооборона Львівщини» - надійний партнер лозівських медиків. Благодійники неодноразово відгукувалися на прохання про допомогу для медичної установи.
Лозівська громада щиро дякує за підтримку лікарень у важкі воєнні часи, що сприяє покращенню надання медичних послуг мешканцям Лозівської та сусідніх громад, а також внутрішньо-переміщеним особам.
![](/storage/news/galleries/4f8cc405f14ea6ab3f8e526f213ddd2c.jpg)
![](/storage/news/galleries/762c417cb804cc8a29a313f552fd7604.jpg)
![](/storage/news/galleries/9e3269635d2a917b09197b043a04a6ef.jpg)
![](/storage/news/galleries/07a09c5dfcb5362d1a01747d2bf96fd5.jpg)
![](/storage/news/galleries/6c4793980fb327ce04543be7380b1abb.jpg)
![](/storage/news/galleries/e857480267f16ff5985866c65cd3ef2c.jpg)
![](/storage/news/galleries/bf99dfb8dbc31bd01f39d189327b9b5b.jpg)