Чергову партію гуманітарної допомоги медзакладам Лозівської громади передали за підтримки народного депутата України Валерія Дубіля
Нардеп разом зі своєю командою відвідав Лозівську громаду 5 квітня. Зустрівся з Лозівським міським головою Сергієм Зеленським та керівництвом Термедоб’єднання. Передав медичному закладу чергову партію гуманітарної допомоги - інвалідні візки, протипролежневі подушки, маски, бахіли, хірургічні халати, вітаміни.
- З початку повномасштабного вторгнення ми разом зі своєю командою працюєму на волонтерському фронті. Кошти на допомогу збираємо разом зі своїми друзями, долучаються меценати, американські фонди, - сказав Валерій Дубіль. - Якщо кожен на своєму фронті стоятиме так, як це роблять ЗСУ, медичні працівники, голови громад, усі небайдужі мешканці, у нашу державу обов’язково прийде перемога і мир.
Поінформував, що на сході та півдні України благодійники об’їжджають медичні заклади — передають та встановлюють сучасне медичне обладнання.
Разом з нардепом Лозову відвідали меценат Наталія Некрасова, Благодійний фонд молодіжної ініціативи «Надія». А також фонд Spearhead Foundation, який представляють волонтери - британці Ерік Купер, Дейв Хіт і Крейг Монаган та американець Майк Бонно. Вони займаються доставкою гуманітарної допомоги в постраждалі від війни регіони України. Це їхня 23 гуманітарна місія.
Лозівський міський голова Сергій Зеленський подякував народному депутату України Валерію Дубілю за продуктивну співпрацю, яка триває вже два роки. “Практично з перших днів повномасштабного вторгнення Валерій Олександрович всіляко допомагає нашій громаді. За його підтримки у закладах освіти, культури, медицини та спорту вже замінено більше тисячі вікон та дверей, які пошкоджено у результаті російських обстрілів. Передано великі партії гуманітарної допомоги.”
![](/storage/news/galleries/5fe1c70a05d2f58b5dcd824e83faf33a.jpg)
![](/storage/news/galleries/8da9804037cf8cfc515e76e13d7e9524.jpg)
![](/storage/news/galleries/0c056de60b0cc2d975bed59784739382.jpg)
![](/storage/news/galleries/728a0f852d278ee25e115004d9acc291.jpg)
![](/storage/news/galleries/4c3aadce29858b447fc36f52c0e61087.jpg)
![](/storage/news/galleries/e6a764a532d6ff9c303dff2ce913aaf9.jpg)
![](/storage/news/galleries/431aa05086ba7abf3f338b7545a3617e.jpg)
![](/storage/news/galleries/b686a3018918e6f8cf301c0b3ba00298.jpg)
![](/storage/news/galleries/61b58246f1e519c71e1f21bbc037d698.jpg)
![](/storage/news/galleries/ef005779adfe58dbca38a2e49151d0b9.jpg)
![](/storage/news/galleries/5397b2841064fbd4787e1e856b6cfffa.jpg)
![](/storage/news/galleries/ad4ca623b7af94503ec636335319b02a.jpg)
![](/storage/news/galleries/a5ebe941f90f54bd00744409d2099d51.jpg)
![](/storage/news/galleries/a42118984cf07fdd062d0829bc1fae4b.jpg)
![](/storage/news/galleries/e2acef7c477732c33c141163e1d1eb7b.jpg)
![](/storage/news/galleries/b8fd5940e9c5179f14fa416b02d6a5f3.jpg)
![](/storage/news/galleries/2445cb1b98512da78d9e23f36e8747f0.jpg)
![](/storage/news/galleries/250a17ace6d91fb3c3471e0ecb706348.jpg)
![](/storage/news/galleries/d01d96522e8bc3e754117a8d8fa7d797.jpg)