Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до об’єктів

ТРК «Лозова»

Опис

ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ «ЛОЗОВА» заснована рішенням Лозівської міської ради № 84 від 24 грудня 1998 року. З 2002 року, отримавши ліцензію і право на користування каналами мовлення, ТРК «Лозова» є суб’єктом інформаційної діяльності. Її робота направлена на оприлюднення відомостей про діяльність органів місцевого самоврядування, життя в місті, а також на реалізацію свободи слова, прав громадян на отримання повної достовірної та оперативної інформації про події в місті, районі, вільне обговорення суспільно значущих питань.

ТРК «Лозова» діє на підставі Законів України «Про інформацію», «Про телебачення і радіомовлення» відповідно до Закону України «Про порядок висвітлення діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування в Україні засобами масової інформації», Закону України «Про державну підтримку та соціальний захист журналістів».

Програми виробництва ТРК «Лозова» транслюються двічі на тиждень на 1 проводовому радіо (УР-1). Паралельно, з такою ж періодичністю, створюються інформаційні телепередачі «Лозівська панорама». Радіопрограмами ТРК «Лозова» охоплено більше 11 тисяч родин (стільки радіоточок нараховується по місту і району), телепрограмами - 23 тисячі сімей центральної частини міста і південно-західного житлового масиву. Це складає приблизно 85 % населення Лозової. Основне завдання, яке щороку ставиться перед ТРК «Лозова» - задоволення інформаційних, культурних, освітніх, професійних та інших потреб громадян шляхом їх інформування про життя міста, його проблематику, соціально-економічну ситуацію в місті, діяльність органів місцевого самоврядування, зокрема роботу Лозівської міської ради, донесення її рішень до населення, обґрунтування їх, виказування власних поглядів депутатами, їх думок, позицій; роботу апарату виконавчого комітету міської ради, його управлінь, відділів і служб.

Файли

Відомості про структуру власності на 31 грудня 2018 року.pdf

Завантажити

Відомості про структуру власності на 31 грудня 2019 року.pdf

Завантажити

Відомості про структуру власності на 31 грудня 2020 року.pdf

Завантажити

Відомості про структуру власності на 31 грудня 2021 року.pdf

Завантажити

Відомості про структуру власності на 31 грудня 2022 року.pdf

Завантажити
2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше