Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до об’єктів

Територіальний центр соціального обслуговування Лозівської міської ради

Опис

П.І.Б.

посада

адреса прийому (№ кабінету)

Телефон для зв’язку

Опис повноважень

ГРИШИН          Сергій Олександрович

директор

64604, мікрорайон 4, буд. 23, м. Лозова (2 поверх,    кабінет № 2)

(05745) 7-10-40,

(05745) 9-00-33

Здійснює керівництво діяльністю територіального центру, відповідно до вимог законодавства України: постанов, наказів, розпоряджень тощо.

СОЗІК                Наталія Олександрівна

заступник директора

64604, мікрорайон 4, буд. 23, м. Лозова (2 поверх,    кабінет № 4)

(05745) 7-10-40,

(05745) 9-00-33

Здійснює планування та організацію роботи всіх структурних підрозділів установи, які безпосередньо задіяні в наданні соціальних послуг, з дотриманням вимог законодавства України та моніторингу якості надання соціальних послуг.

ВИХОДЦЕВА Ірина  Григорівна

головний бухгалтер

64604, мікрорайон 4, буд. 23, м.Лозова (2 поверх,  кабінет № 3)

(05745) 9-00-33

Здійснює організацію бухгалтерського обліку господарсько-фінансової діяльності та звітності установи, з дотриманням законодавства України.

Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Лозівської міської ради – це комунальна установа, яка здійснює надання соціальних послуг громадянам похилого віку, особам з інвалідністю та громадянам Лозівської міської територіальної громади, які опинилися/перебувають у складних життєвих обставинах і потребують соціальної підтримки.

Основні завдання: виявлення відповідної категорії громадян, які опинились або перебувають у складних життєвих обставинах спричинених похилим віком або інвалідністю і потребують сторонньої допомоги за місцем проживання, або в умовах денного перебування; визначення (оцінювання) їх індивідуальних потреб та забезпечення якісного надання соціальних послуг.

В територіальному центрі надається широкий спектр соціальних послуг: «догляд вдома», «підтримане проживання», «екстрене кризове втручання», «натуральна допомога», «соціальна адаптація», «соціальна транспортна послуга» тощо.

На надання соціальних послуг в територіальному центрі мають право: громадяни похилого віку та особи з інвалідністю (які досягли 18-річного віку).

Територіальний центр ЛМР не здійснює обслуговування (надання соціальних послуг) громадян, які потребують цілодобового стороннього догляду.

Соціальні послуги надаються отримувачам соціальних послуг відповідно до вимог Закону України «Про соціальні послуги» від 17.01.2019 року № 2671-VIII:

1) за рахунок бюджетних коштів;

2) з установленням диференційованої плати залежно від доходу отримувача соціальних послуг;

3) за рахунок отримувача соціальних послуг або третіх осіб.

За рахунок бюджетних коштів соціальні послуги отримувачам соціальних послуг надаються:

а)  незалежно від доходу отримувача соціальних послуг: особам з інвалідністю І групи;

б) отримувачам соціальних послуг, середньомісячний сукупний дохід яких становить менше двох прожиткових мінімумів для відповідної категорії осіб.

З установленням диференційованої плати надаються соціальні послуги отримувачам соціальних послуг, середньомісячний сукупний дохід яких перевищує два прожиткові мінімуми, але не перевищує чотири прожиткові мінімуми для відповідної категорії осіб.

За рахунок отримувача соціальних послуг або третіх осіб надаються соціальні послуги:

1) отримувачам соціальних послуг, середньомісячний сукупний дохід яких перевищує чотири прожиткові мінімуми для відповідної категорії осіб;

Обчислення середньомісячного сукупного доходу отримувача соціальних послуг проводиться з дотриманням таких вимог:

1) загальна сума сукупного доходу його сім’ї складається із сум сукупних доходів кожного члена сім’ї, які враховуються для надання соціальних послуг за один квартал, який передує місяцю, що є попереднім до місяця звернення, якщо інше не передбачено законодавством. Розміри таких доходів визначаються в межах автоматизованого обміну даними між інформаційно-комунікаційними системами органів влади, підприємств, установ, організацій або на підставі наданих документів;

2) середньомісячний сукупний дохід його сім’ї обчислюється шляхом ділення на 3 загальної суми сукупного доходу сім’ї за один квартал, який передує місяцю, що є попереднім до місяця звернення, якщо інше не передбачено законодавством;

3) середньомісячний сукупний дохід на одного члена сім’ї обчислюється шляхом ділення середньомісячного сукупного доходу сім’ї на кількість членів сім’ї.

В територіальному центрі функціонують структурні підрозділи з надання соціальних послуг, а саме:

1.) Відділення соціальної допомоги вдома;

2.) Відділення денного перебування (для осіб похилого віку та осіб з інвалідністю);

3.) Відділення організації надання адресної натуральної допомоги;

4.) Відділення соціального транспортного обслуговування «соціальне таксі».

Соціальні послуги відділеннями терцентру ЛМР надаються відповідно до вимог державних стандартів працівниками, які мають великий досвід роботи в соціальній сфері та сумлінно ставляться до виконання своїх обов’язків, поважають гідність, не допускають негуманних і дискримінаційних дій щодо громадян, яких вони обслуговують, зберігають в таємниці інформацію, отриману під час виконання своїх службових обов’язків, а також інформацію, що може бути використана проти зазначених громадян.

Медичними протипоказаннями для надання соціальних послуг громадянам є наявність у них інфекційних захворювань, залежність від психотропних речовин, алкоголю, психічних розладів, що потребують перебування на спеціальному диспансерному обліку.

Для отримання відповідних соціальних послуг потенційним отримувачам соціальних послуг необхідно звернутися до Управління праці та соціального захисту населення Лозівської міської ради Харківської області (адреса: 64606, м. Лозова, мікрорайон 4, буд. 73, тел. (05745) 5-16-50) або безпосередньо до територіального центру. При собі мати документ, який посвідчує особу.

Файли

Інформаційна картка відділення організації надання адресної натуральної допомоги.pdf

Завантажити

Інформаційна картка відділення денного перебування.pdf

Завантажити

Інформаційна картка відділення соціального транспортного обслуговування (соціальне таксі).pdf

Завантажити

Інформаційна картка відділення соціальної допомоги вдома.pdf

Завантажити
2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше