Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до структури

Воробей Олександр Павлович

Начальник відділу ведення Державного реєстру виборців

Освіта

вища

Попередня діяльність

 • -: -

Опис повноважень

 1. Забезпечує виконання на відповідній території Закону України «Про Державний реєстр виборців» (далі – Закон), законодавства України про вибори та референдуми з питань, що стосуються діяльності відділу ведення Державного реєстру виборців (далі - Реєстру).
 2. Здійснює керівництво діяльністю відділу і несе персональну відповідальність за виконання покладених на відділ завдань. Розподіляє обов’язки між працівниками відділу, очолює та контролює їх роботу.
 3. Забезпечує ведення Реєстру. Застосовує оперативний зв’язок з іншими регіонами України під час розв’язання питань, що стосуються його компетенції.
 4. Веде облік усіх дій щодо зміни бази даних Реєстру в порядку та за формою, встановленими розпорядником Реєстру. Видає накази у випадках та в порядку, визначених Законом, організовує і контролює їх виконання.
 5. Підписує визначені Законом документи, що скріплюються печаткою відділу. Забезпечує в межах своїх повноважень зберігання інформації з обмеженим доступом відповідно до законодавства.
 6. Виконує функції адміністратора безпеки відділу ведення Реєстру міської ради відповідно до вимог Інструкції адміністратора безпеки відділу ведення Реєстру, координує свою роботу з відділом захисту інформації Реєстру Служби розпорядника Реєстру ЦВК.
 7. Забезпечує відповідно до законодавства захист Реєстру під час його ведення, в тому числі дотримання вимог функціонування комплексної системи захисту інформації в автоматизованій інформаційно-комунікаційній системі «Державний реєстр виборців».
 8. Вносить у встановленому законодавством порядку пропозиції стосовно притягнення до відповідальності осіб, винних у порушенні Закону. Визначає на підставі відомостей про виборчу адресу виборця номер виборчої дільниці, дільниці референдуму, до яких відноситься виборець.
 9. В установленому законом порядку розглядає звернення громадян із питань, пов’язаних із його діяльністю. Проводить у разі потреби перевірки відомостей про особу, зазначених у заяві про включення до Реєстру чи зміну її персональних даних, внесених до Реєстру.
 10. Вручає або надсилає виборцю повідомлення про його включення до Реєстру за формою, встановленою розпорядником Реєстру. Вручає або надсилає виборцю повідомлення про внесення змін до його персональних даних, внесених до Реєстру.
 11. Надає на письмовий запит виборця, поданий у встановленому Законом порядку, відповідну інформацію з Реєстру. Здійснює періодичне поновлення, а також уточнення персональних даних Реєстру.
 12. Забезпечує у разі призначення виборів чи референдумів складання, уточнення та виготовлення списків виборців на виборчих дільницях, дільницях референдуму відповідно до законодавства.
 13. Здійснює відповідно до законодавства заходи щодо тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси.
 14. Виготовляє іменні запрошення виборцям на вибори чи референдуми. Отримує від дільничних виборчих комісій відомості про зміни, внесені ними до уточнених списків виборців, для опрацювання в установленому Законом порядку.
 15. Проводить перевірку звернень політичних партій, розглядає запити виборчих комісій в установленому Законом порядку. Надає необхідну інформацію на запит суду стосовно уточнення відомостей про виборця у зв’язку з розглядом адміністративної справи щодо уточнення списку виборців.
 16. Забезпечує в установленому законом порядку представництво інтересів відділу ведення Реєстру в судах. Надає в установленому законом порядку статистичну інформацію про кількісні характеристики виборчого корпусу на підставі відомостей Реєстру.
 17. Проводить перевірку некоректних відомостей Реєстру, виявлених розпорядником Реєстру. Формує подання до ЦВК щодо виборчих дільниць, які існують на постійній основі, за наданими суб’єктами їх внесення відомостями.
 18. Здійснює облік виборчих дільниць, які існують на постійній основі, в порядку встановленому відповідними постановами ЦВК. Здійснює знищення електронних документів після закінчення строку їх зберігання
 19. Передає до ЦВК зміст рішень та повідомлення виборчих комісій у передбачених законодавством випадках. Здійснює налаштування та супроводження програмного і технічного забезпечення Реєстру.
 20. Вносить у встановленому порядку пропозиції щодо фінансового забезпечення роботи відділу ведення Реєстру. Виконує інші завдання за розпорядженням або дорученням міського голови, секретаря міської ради, першого заступника міського голови, заступників міського голови, керуючого справами.
 21. Виконує інші повноваження згідно з актами законодавства та положенням про відділ. Здійснює інші функції відповідно до законодавства, необхідні для виконання покладених на нього завдань
2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше