Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Символіка Лозівської міської територіальної громади

08.12.2021

gerb noviy

 

   Герб Лозівської міської  територіальної громади являє собою геральдичний щит заокруглений знизу (іспанський), навколо щита – картуш у стилі українського бароко, в нижній частині доповнений золотим колоссям, що є ознакою багатства, достатку, стабільності та вказує на основний напрямок сільського господарства Лозівщини.

    Вершина картуша – срібна, мурована корона – статус нашого міста центру ТГ.

    Поза щитом перехрещені молоток та розвідний ключ, як символи машинобудування та залізниці – провідних галузей нашого міста.

   Поле щита поділене по діагоналі на зелений та малиновий кольори. Зелений колір - колір прапора міста Харкова, а Лозова – місто обласного підпорядкування. Малиновий колір є   одним з основних кольорів козацьких стягів. Малиновий і зелений кольори використані на символіці міста та району.

   В центрі щита розташований орел, який тримає перехрещені стріли – один з найдавніших історичних відомих символів Орільської козачої паланки війська Запорізького (зображений на печатці Орільської паланки).

 

prapor noviy

   Прапор Лозівської міської територіальної громади являє собою полотнище з відношенням сторін 2:3 з рівновеликих смуг зеленого та малинового кольору з гербом ОТГ в лівому верхньому кутку.

    Композиційне рішення проекту, оформлення герба та прапора відповідає усталеним нормам сучасної української геральдики.

2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше