Почесні громадяни Лозівської міської об’єднаної територіальної громади
03.04.2023![](/storage/static-pages/static-pages/5ba396c4f4ecf2b9e3e3f2bea9426802.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/6dda65c05a715c375ec54b1f1444394f.jpg)
Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie. Докладніше