Книга пам'яті героїв Лозівщини
06.02.2024![](/storage/static-pages/static-pages/9b89a24bb6c8b6364ffd4859a79b1fc5.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/fcaab2d54d116e436b6d990ad1741f43.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/9731d6395ccd375c3c8f17f99140bac4.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/a29c6b49d8786e42f038d7a8c6e6712a.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/359af811012c83b2cf52038298c1cee8.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/cf1da025a3ad1a3f495447afd16d0b3d.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/e467cd10b210392964171691bd40e20a.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/b445bac45be53ee674610007a51c061f.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/718572606ce662cbf6fb93f5fe33aad1.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/c34b7e738c37a4d183edeeef88606645.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/d75434587e90b3872684e29f06b580a0.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/fdc7e81d038eee7cfcb29cac0a342c40.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/3f7e440d109f41253c57b387628defb0.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/3874675d4b6b9b8bc48302e2b736d2ae.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/7510e4e42fac3b32d8e1267e052a3626.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/2fce9a7512481b68dbfc28186bb70e35.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/7d2c31ffc45d2bb1e15d8672d1466a36.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/a6aee9391104cc5eba8752595d5762d7.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/09f604b402905a4da49da7078596471c.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/720b8317d70048415152017fb83ec5ca.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/ecd024ce539156c0fc8281b07214508d.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/9e1484d83f6fd483c740b9a2bc7a8dc8.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/e9595aeacf859193f57951d1eab5236e.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/793bb388b8733abded2ea0a647bd393c.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/7fcb4072181ad6fa3f27a384ab7c7898.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/df155880873b0ba0f7b2838a05c1e8b7.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/24e9d09029e969083fed639575726a68.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/8e6ed9d5ab2c73f45334570b9d0bba1e.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/ae86f5a66f5ddfbb7103c8ca2ecbdcdd.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/969bf7e14c4250a451b8f2a86bf6e6fb.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/085e81134e687e423383243212437547.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/5eae78ea096a3168747812b4b6a5c7cb.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/0a75ebd8428e982d17dceebeccd23a00.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/7f8cb76eecf93fd6ae756edeca25b987.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/1bee10a4197293e91030949d347ccc2e.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/f46556d355500a0bdaf25f6a201a268e.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/d90d1342aae7740bd13f868606cab714.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/36c1cb04fdd40755fd4be75d8a4f8791.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/2f0a7caeb5a9b3378894ceb4fa8d0ef1.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/b4c96f1597e26f651bd271a289cedae7.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/efaa7dc3b36724580455619b2080724f.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/4fdb6e6cb4e285e63b0bea0b03daf17e.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/15c138f6890793d792ecba5ba2249dfa.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/06565004bf8cd5305ea634fb00187945.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/1ee2be957b557224d47efe14b0b7f1df.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/b213733c3cd2039607f7f31573e9fa5b.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/5ff7555d80d1a8502e2b964f1ae4fe74.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/8a40e12b26fbe080d9cb6a7f84bcf593.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/fe36281077ef25aeaf43a8b90b063754.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/d0cfe14d8bfe6594fe88e076a3b6876b.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/afb0d4b5e30e68cb6edf3afc9dbc16b9.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/b72ab1968562dd0654d0090c14d4b491.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/8a2d8b42b9b50f55043d0938887e04c0.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/dbe245c155c4e04ef9f6ff36555d7113.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/15e6335edd33b1ee0ef1c08c558f8336.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/f048c7cfade752dfa93bcbe5bf8904a3.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/1f6bc2c760949c53220dae8568cf1a09.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/050382a53cb9f83a2263c99af5cf893d.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/03cc01ce1bbf483476698acc99141ec4.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/aa0f963d47fbe1359c55b16f5de5f800.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/3b6143e1281a5e0bc40cd0ff5ae1b7b9.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/a99e515683d5cce63c015fae77e3d2f2.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/50062809fc4761372ed33cdfbaa772c7.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/eb350c86a789c4b4ad1438037f877456.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/7204d4b3c919e99bfb10d6ac2e844a82.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/d069087a827c7cdf28283939e024c41b.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/ce49d5c54fb0acaa96f69e32bd2f9d7f.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/51a0edb8b891ccf7ca5574529d6d176f.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/849b1692f02d422f25a2dcb88a7ffee6.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/f1acd00b1c7b2d5cab292dd7ac428c66.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/8a886f2ffa40236cc6c121c46cc16fd8.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/042dd63bf8f31bb8e49adf4a67280f80.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/17a250cb3bfccb17d16b47c6293dd8ca.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/fdaf33339bb08237e60b0cde46be745c.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/02203b6324b0175c3b1ef925c60d65b7.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/1ebcf1ee36c64fab19ea8c60cd2671ea.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/3b555b22c5a3d1e7c38359eb8554668a.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/b33a0d1adb83790109b6672f7b5d9601.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/e215875a0b1cf297e95a46ecd08935ce.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/786f8bd0075c94a266c2a1828fdf17c5.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/8aefc1e3bb3e0dabbc3887e759ad937d.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/65ed5107c745957c8190b60750844156.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/7fe37eca69f6e1621db631ceb88d78f4.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/d494af187f3deb5e61cb1446a14006b1.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/9bf736c083d5665ac47fde7ad6745025.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/4934a4cb4f7527efd6d453764027f264.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/e72c577401661fb8f3d25111448d37f4.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/bad8a6c963574e6da9f7511514c4528b.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/ea3a39f4c70c5e600edd6ec85d4e9e10.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/66e4797939fcdecab6294d05e868995e.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/7d629d4041943c7b24bd1d285efa223b.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/64595acc1a570d3aac39e3d5d8982972.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/c768f5c1ce443c1cc9a2986afb1a3b5c.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/0ed96a066808e873593cb7250e317a5f.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/33cae12c1ddf31d6096196f472419ce5.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/d87fc4bcabeede93c57e3e253fc83b28.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/e5edc91ed8b028b82eb895a0b9bc93bf.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/dd837a135b97dfdcb17e8e73e100436d.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/fb6d03f5b7d3d26fb4254607f733ef82.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/90d683cd80f57caa08bde41a1ce41b74.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/eb26451dcfd93cde9c9dcff5881a80be.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/f703b6e8893f1c1d1d373f290a1b4997.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/7acc723b4a946f59e24ddf9470bda49e.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/6bf0d3fa227a1aa10f0ee338d4bf8359.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/2f7afe79c03164920cf139ce1cdc0702.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/3ee29ffae69d903c0d03f56e9d500d85.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/8825292e1c546df34d7885cd45b28b36.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/d0ed9ef4fe53be31dfc7c6efd2ffcf62.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/a5de1e4ce860015ebec959d9689ed8ab.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/3648bf9f880ef22a2c6a0deccf6c7458.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/f9b93307510118c43bec080d90b0217f.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/3684cdd179677b9d1f4c9dfb1a1bca3b.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/ea835ebdf0db1ae861968707cc1f94aa.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/2dc9f6c531c348ac80046de32fc13c8b.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/e3daf766c5f3b8be35909c4990ea18cf.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/92ff0373de01457e4b4749cbbb3c25fc.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/6674355e167de49daaec53e1abc0ae69.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/5523235d7cba47e0c82e2738589090e8.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/36182b9d0b84a8eea653a924736e1345.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/dbbb8ad686184629f187f3877bdb30e5.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/a37f8e4a6f4cebfe969f0eeea6b8d05f.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/1f8d5f35b17c3ec605027b0554536392.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/c90081cf2ecae114a7d33a66e9477022.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/36c848067ea8864d7e6ee3e92ebf8325.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/a43b57c6a47fc14cd19eaa534e07946b.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/006bd4dd73bb264675fa61089ad52789.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/dfe9bfeb42575d0531c666019fe4c9d9.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/287f5cc5264855c28fc9542dfd180728.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/7478fbd786aa7d598fab85c6bd61dc72.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/6bb3cd9858d04a9d778b7630df4766a2.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/d26c47420f50c2243defcf2c98b4b456.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/8960a3c95aa9d64bff7ab91ce1c0d1a1.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/542f3f4fa38a2d2ea50f6a9e5fdcab79.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/207e99a361eb111b76d5557773b47b17.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/2eb2d829b29dbc1944452d4a6e2cdf18.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/6bd906dbc8c010f8f27e977c830b5798.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/fe7a7753399152ebb75915ccbcefe796.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/31a0c5e873c88c734d5f41d9056d5690.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/bc6bdb2f6943d0ce91191672f4286a76.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/ff7f7d2ffc817c63b32b8fc2bd06c7a9.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/3c3830e8b76efd59a4968f895be21e5b.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/c0022308477fbb6edd7acd20022dbaf0.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/2a66fdf4c3119fa840ea192a06caec06.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/a1c9146cf80cd7fd4916bc17a3edcf22.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/11adee43517c89fc5cbbd3e63f5e93b8.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/1ab8077164af86d11a319e38a2c2759c.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/2f9ec6339dbfcf01f326098572d89335.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/aadaf48543279480b267e1a2fcb57ae3.jpg)
Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie. Докладніше