Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Інформація про галузь

29.03.2023

Освітня стратегія Лозівської міської ТГ спрямована на забезпечення функціонування і розвитку дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти, підвищення якості освітніх послуг з урахуванням демографічної ситуації відповідно до вимог суспільства, стану соціально-економічного розвитку, запитів громадян і потреб держави та міста.

Першочергова увага приділяється оновленню змісту навчання, забезпеченню роботи закладів освіти в умовах Нової української школи, якості шкільної освіти, задоволенню запитів обдарованої молоді, створенню належних умов для учасників освітнього процесу, питанням виховної, позакласної  роботи, покращенню навчальної і матеріально-технічної бази закладів освіти територіальної громади.

Інформація про мережу та контингенти закладів Управління освіти, молоді та спорту

Мережа закладів Управління освіти, молоді та спорту налічує:

  • заклади дошкільної освіти – 16;
  • дошкільні підрозділи ЗЗСО – 10;
  • заклади загальної середньої освіти – 22 (з них 6 опорних заклади);
  • філії закладів загальної середньої освіти – 12;
  • заклади позашкільної освіти – 4;
  • комунальні установи – 3:
2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше