Жителям Лозівської громади допомагають повернути додому військовополонених
До Лозової завітали фахівці Консультаційного центру Східного регіону Координаційного Штабу з питань поводження з військовополоненими, щоб підтримати рідних у пошуках і поверненні військовополонених та зниклих безвісти оборонців. Доєдналися до роботи представники Міжнародного Комітету Червоного Хреста. Зустріч з фахівцями організовано за сприяння депутата Харківської обласної ради Максима Зеленського.
Перший заступник Лозівського міського голови Олександр Жидков відзначив: «Організовуючи цю зустріч, ми сподіваємося на плідну роботу й позитивні результати. Усі разом ми прикладатимемо максимум зусиль аби повернути ваших рідних з російського полону.»
На жаль останні пів року обмін військовополоненими просувається дуже важко, інформує Сергій Чебишев, керівник Східного регіонально Центру Координаційного Штабу з питань поводження з військовополоненими - Ворог не бажає забирати свої військових додому, відповідно – не віддає наших. Величезні зусилля прикладено аби здійснити останній обмін, який відбувся у січні цього року, говорить керівник.
- Сьогодні ми приїхали аби спільно відшукувати шляхи виходу зі складних ситуацій, в яких ви опинилися, намагаючись повернути рідних додому, - відзначив Сергій Чебишев. - Разом з нашими фахівцями пропонуємо пропрацювати кожен крок і бути впевненими, що заклали максимальне підґрунтя для пошуку та повернення. Ми маємо зібрати якомога детальні відомості, аби у подальшому переговорники їх змогли використати та підвищити шанси на повернення з полону.
Під час індивідуальних зустрічей з родинами фахівці центру з’ясовували обставини, які допоможуть з пошуком, консультували щодо подальших дій. Також надали допомогу в оформленні усіх необхідних документів, які надають право на отримання соціальних гарантій та виплат передбачених чинним законодавством.
На ряд питань надали відповіді представники Лозівського районного ТЦК та СП й фахівець Головного Управління Національної поліції в Харківській області.
Допомогу в організації консультацій надало Управління праці та соціального захисту населення Лозівської міської ради.
![](/storage/news/galleries/13af7c390abfb78ee61fd01f0dbd4282.jpg)
![](/storage/news/galleries/6fb2f80e0915c40eec0737411744e80e.jpg)
![](/storage/news/galleries/9db639c990a4f72bf8802d8a83316608.jpg)
![](/storage/news/galleries/ca02fcb448a5e7445b89c405819a2209.jpg)
![](/storage/news/galleries/5b51ace3c94a2e09e2cd15ecb48b0131.jpg)
![](/storage/news/galleries/ea39baa5718d40e0a0120ef77f4e3fba.jpg)
![](/storage/news/galleries/d1c14642e9c7e98801beff85c1416b2e.jpg)
![](/storage/news/galleries/d2cd779a6b34f92de3539de3b891163c.jpg)
![](/storage/news/galleries/5b5a552dd355d25b720ab49952272c74.jpg)