В одному з ліцеїв Лозівської громади планують втілити проєкт архітектурної трансформації шкіл
В Україні школи пройдуть трансформацію. Заклади освіти втратять «радянський присмак» і не матимуть зелених стін, червоної підлоги й холодних коридорів. Одна з таких шкіл знаходиться в Лозівській громаді
Про це 22 травня говорили віцепрем'єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій, міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров та міністр освіти і науки України Оксен Лісовий. Так, Міністерством освіти і науки України спільно з партнерами та провідними архітектурними бюро було презентовано концепцію трансформації шкіл. Це 5 різних архітектурних рішень, які допоможуть осучаснити школи, враховуючи принципи НУШ, а також створити умови, де діти зможуть комфортно вчитися, розвиватися та відпочивати. Серед цих архітектурних рішень – Комунальний заклад «Лозівський ліцей №11». З огляду на це участь у презентації взяли: начальниця Управління освіти, молоді та спорту Виктория Урванцева та директор Комунального закладу «Лозівський ліцей №11» Валерій Бережний.
У дописі можна знайти проєкт, у якому відображено, яким стане заклад освіти нашої громади після трансформації.
Розроблення проєктів архітектурної трансформації шкіл реалізується Міністерством освіти і науки України за підтримки Метінвесту та ДТЕК на базі концепцій, розроблених «Маріуполь Реборн» у співпраці з виконавчим партнером Big City Lab та Литовською архітектурною ГО «Rebuild the Wonderful» за ініціативою віцепрем’єр-міністра з інновацій, розвитку освіти науки та технологій, міністра цифрової трансформації Михайла Федорова.
![](/storage/news/galleries/0135e89b886d7cdc8a7e243ab5cf645f.jpg)
![](/storage/news/galleries/06d316544d8e63b3e141f0d955e29ce3.jpg)
![](/storage/news/galleries/ce393d010ce5b04a11dbb306e1f8f1b4.jpg)
![](/storage/news/galleries/78cfb7df7ec29d7fa3da1132329d97da.jpg)