Учениці Лозівської художньої школи повернулися з міжнародної виставки в Сеулі
Телевізійні новини
Дівчата презентували свої картини, висвітіли проблеми браконьєрства та вбивства тварин.
Дівчата презентували свої картини, висвітіли проблеми браконьєрства та вбивства тварин.
Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie. Докладніше