У Лозовій вирішують, що робити з будівлею колишнього кінотеатру «Восток»
Телевізійні новини
Вона давно занедбана і становить загрозу для підлітків, які весь час тут збираються. Батьки школярів, стурбовані ситуацією, звернулися до Лозівського міського голови Сергія Зеленського. За його дорученням створили комісію. До 15 січня фахівці нададуть інформацію щодо будівлі, потім у місті визначать її подальшу долю.