У Лозівській громаді застосовується аварійний графік відключення електроенергії
Проблеми з електропостачанням у громаді обговорили на нараді з начальниками відділів та управлінь міської ради та старостами сьогодні, 8 квітня.
Голова Лозівської громади Сергій Зеленський закликав жителів зберігати спокій та ставитися з розумінням до ситуації, яка склалася з віяловими відключеннями електроенергії. Вживаються такі заходи з метою стабілізації енергосистеми України.
«Енергетична інфраструктура України продовжує страждати від ворожих обстрілів. Після аварійних вимкнень світла виникли проблеми з відновленням електропостачання в окремих багатоповерхівках та населених пунктах.»
Також жителям громади нагадали про роботу Пунктів Незламності. Загалом по громаді їх діє 32.
![](/storage/news/galleries/ff794186b3ccda8e86e2bba02935e95d.jpg)
![](/storage/news/galleries/de6459d996ea4926ff6a01b541f733d1.jpg)
![](/storage/news/galleries/474180b9f85a1b407624e5894817cf28.jpg)
![](/storage/news/galleries/63cf6bd24e888c3d217d1fc9851080d5.jpg)
![](/storage/news/galleries/f147e01edf452d0092362b35a509d7e6.jpg)
![](/storage/news/galleries/9bc0a7da524008b65e3adb69f23330a5.jpg)