У Єлизаветівці облаштовують дорогу до кладовища
Роботи комунальне підприємство «Еко-Сан» планує завершити до Великодня. Понад триста метрів грунтової дороги відсипають відходами будматеріалів з колишнього Машзаводу. Будівельні відходи укладуть у два шари та ущільнять. З виконанням підприємству допомагають сільгоспники.
- Підсипана щебнем грунтівка з роками розпливлася й дістатися до кладовища у негоду в день поховання рідним вкрай важко, - розповідає староста Єлизаветівського старокругу Наталія Садовнича, – були випадки, коли у дощову погоду, машину тягнули трактором, а люди йшли, можна сказати, по болоту.
Наталія Садовнича подякувала за підтримку та допомогу керівнику громади Сергію Зеленському. Депутати підтримали його ініціативу - у першу чергу упорядковувати дороги до місць, де поховані захисники.
![](/storage/news/galleries/b93080743098744137582f391806bbf7.jpg)
![](/storage/news/galleries/971a3506a70062421a357048164fb9c7.jpg)
![](/storage/news/galleries/a759c3dffe6cf91fe6ac8e2bc1c816b0.jpg)
![](/storage/news/galleries/61ab4a081bd3834f4344b1832b532ace.jpg)
![](/storage/news/galleries/52e849df991202c78f81801b55307f1d.jpg)
![](/storage/news/galleries/ae3b91ad38a3412bce06e7f0c778513d.jpg)
![](/storage/news/galleries/87235871bded882900f05907d675714d.jpg)
![](/storage/news/galleries/a2ffdc19d82fc14b960159f45e179ab3.jpg)