Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Ткачук Інна стала депутатом Лозівської міської ради

Новини
08.09.2023

Постанову Лозівської міської територіальної виборчої комісії, про визнання Ткачук Інни Ігорівни обраним депутатом, на сесії Лозівської міської ради сьогодні, 8 вересня, оголосив голова комісії Віталій Дарчич. Депутатське посвідчення новому депутату вручив Лозівський міський голова Сергій Зеленський та секретар міської ради Юрій Кушнір. 

Інна Ткачук змінила Вячеслава Кирилка, який достроково  припинив  повноваження депутатів Лозівської міської ради на підставі власної заяви.

Депутат Ткачук Інна увійшла до складу постійної  комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, містобудування та архітектури. Відповідне рішення затвердили на сесії міської ради.

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше