Реабілітаційний Центр «Жемчужинки» перейменовано на «Сяйво життя»
Питання про перейменування Комунальної установи «Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Жемчужинки» розглянули на сесії міської ради сьогодні, 14 грудня.
- Це питання ми ретельно обговорили з батьками і опікунами наших дітей й дійшли висновку, що саме назва «Сяйво життя» найбільше підходить для нашого закладу, - говорить Ольга Ашиткова, керівниця Центру. - Чому не «Перлинки», бо ця назва більше пасує установі, яка працює з маленькими дітками. А на сьогодні наш Центр розширив свої послуги й надає їх не лише малечі, а й дорослій молоді.
Змінюючи «Жемчужинки» на «Сяйво життя» ми відходимо російськомовної назви, додає Ольга Ашиткова, приводимо її у відповідність до положень Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної».
Тож депутати погодили нову назву Комунальної установи «Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Сяйво життя» та затвердили Положення установи.
![](/storage/news/galleries/6b2ca8515032be6c83c4e4420a3229ac.jpg)
![](/storage/news/galleries/004179dfde6c3e076f6b0ed97d311c9e.jpg)
![](/storage/news/galleries/240121276504b731f1a1096be98ef681.jpg)
![](/storage/news/galleries/904ed17c90c9729e2fd86724c1ef4350.jpg)
![](/storage/news/galleries/8ba6419cbae4151d77cd87959b1249e3.jpg)