Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Продовжили улюблену справу загиблого захисника Віталія Харченка

Новини
11.09.2023

До Дня народження видатного вчителя, історика, мандрівника та арбітра провели турнір пам'яті з мініфутболу. Знакового, що він припав на День фізичної культури та спорту.

– Впевнена, що мій Віталічка сьогодні з нами, – і десь ми почуємо знайомий свисток, – такими теплими словами відкрила змагання дружина полеглого героя пані Ірина.

Віталій завжди з теплом, турботою та тактовністю ставився до людей. Сьогодні зібралися багато його друзів, рідних та побратимів. Згадували, дякували, говорили про футбол.

Герої не вмирають. Вони живуть у дітях, досягненнях, в улюблених місцях. Найкращою шаною полеглим спортсменам буде продовження їхніх напрацювань – розвиток спорту, здобутки наших чемпіонів і чемпіонок.

 

2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше