Представники Лозівської громади обговорили можливість співпраці з міжнародною організацією Handicap International
Новини
За дорученням Лозівського міського голови Сергія Зеленського зустріч з делегацією Міжнародної організації «Handicap International Federation» провели його заступники за напрямками - фінансів, соціальної сфери, медицини та освіти.
Під час зустрічі представники міжнародної організації поінформували про свою діяльність на території України.
![🔹](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf3/1/16/1f539.png)
- Надання допоміжних засобів пересування людям з інвалідністю;
- Протезування;
![🔹](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf3/1/16/1f539.png)
- З протимінної безпеки;
- Готовності до конфлікту;
-У сфері соціального захисту, як для мешканців, так і працівників - за напрямом розвитку інклюзії.
![🔹](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf3/1/16/1f539.png)
![🔹](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf3/1/16/1f539.png)
![🔹](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf3/1/16/1f539.png)
Керівники Лозівської громади та представниці міжнародної організації обговорили можливість співробітництва по кожному з напрямків.
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
Перший заступник Лозівського міського голови Олександр Жидков відзначив, у громаді понад 13 тисяч внутрішньо-переміщених осіб, допомоги потребують вразливі верстви населення та постраждалі унаслідок російської агресії. Тож, підтримка гуманітарних організацій надана Лозівській громаді у ці важкі воєнні часи - важлива й актуальна.
Міжнародна організація «Handicap International Federation» незалежна та неупереджена організація, яка працює для пом’якшення наслідків конфліктів, природних катастроф та бідності. Handicap International працює з особами з інвалідністю та вразливими групами населення, збирає інформацію та вживає заходів для задоволення їх базових потреб, покращення їх умов життя, та захисту їх гідності й фундаментальних прав. З початку повномасштабного вторгнення організація працює у Дніпропетровській, Харківській, Полтавській, Запорізькій та Миколаївській областях.