Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Повідомлення щодо виклику до виконавчого комітету спадкоємців та власників нерухомого майна

Оголошення
13.09.2023

         І. Виконавчий комітет Лозівської міської ради Харківської області просить спадкоємців померлих громадянин: Чернова Олександра  Васильовича та Чернової Ольги Романівни, яким на підставі свідоцтва про право власності на житло, виданого 01.06.1994 Лозівським ковальсько-механічним заводом, на праві приватної спільної сумісної власності належить квартира, розташована за адресою: Харківська обл., м. Лозова, мікрорайон 6, буд. 1-а, кв. 2, протягом місяця з моменту публікації оголошення прибути за адресою: м. Лозова, мікрорайон 1, буд. 17, каб. 24, або подзвонити за тел. 2-78-86 у робочий час, для вирішення питань, що стосуються вказаного майна.                                        ІІ. Виконавчий комітет Лозівської міської ради просить спадкоємців померлої громадянки Прусакової Пелагеї Олексіївни, якій на праві приватної власності на підставі свідоцтва про право власності на житло, виданого 27.10.1993 Лозівським ковальсько-механічним заводом, належить квартира за  адресою : Харківська обл. м. Лозова, мікрорайон 1, буд. 26, кв. 51, протягом місяця з моменту публікації оголошення прибути за адресою: м. Лозова, мікрорайон 1, буд. 17, каб. 24, або подзвонити за тел. 2-78-86 у робочий час, для вирішення питань, що стосуються вказаного майна.

          IIІ. Виконавчий комітет Лозівської міської ради Харківської області просить спадкоємців померлого громадянина: Тернового Володимира Володимировича, якому на підставі свідоцтва про право власності на житло, виданого 07.05.2013 Лозівською міською радою Харківської області, на праві приватної власності належить квартира, розташована за адресою: Харківська обл., м. Лозова, мікрорайон 4, буд. 72, кв. 22, протягом місяця з моменту публікації оголошення прибути за адресою: м. Лозова, мікрорайон 1, буд. 17, каб. 24, або подзвонити за тел. 2-78-86 у робочий час, для вирішення питань, що стосуються вказаного майна.                                                   

         ІV. Виконавчий комітет Лозівської міської ради Харківської області просить спадкоємців померлих громадян: Колісник Раїси Дмитрівни та Колісник Григорія Федоровича, яким на підставі свідоцтва про право власності на житло, виданого 10.08.2006 Лозівською міською радою, на праві спільної сумісної власності належить квартира, розташована за адресою: Харківська обл., м. Лозова,  мікрорайон 2,  буд. 11, кв. 79, протягом місяця з моменту публікації оголошення прибути за адресою: м. Лозова, мікрорайон 1, буд. 17, каб. 24 або подзвонити за тел. 2-78-86 у робочий час, для вирішення питань, що стосуються вказаного майна.

2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше