Лозову прикрашають сальвіями та петуніями
Телевізійні новини
2350 сальвій та петуній висаджують на Меморіалі Слави та в місцях відпочинку лозівчан. Саджанці квітів надав лозівський підприємець Олександр Петров, повідомили в управлінні ЖКГ міськради.
2350 сальвій та петуній висаджують на Меморіалі Слави та в місцях відпочинку лозівчан. Саджанці квітів надав лозівський підприємець Олександр Петров, повідомили в управлінні ЖКГ міськради.
Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie. Докладніше