Оновлювати техніку лозівським тепловикам допомагають міжнародні партнери
У рамках проєкту USAID «ГОВЕРЛА» американці передали КП «Теплоенерго» сучасний екскаватор-навантажувач.
- Лозівська громада являється партнером даного проєкту. Це перша матеріальна допомога, яка надійшла від американського народу за проєктом USAID «ГОВЕРЛА», - розповідає начальник Управління економіки міської ради Сергій Гранкін. - На подальше намічено багато планів, сподіваємося на плідну співпрацю.
Подякував за допомогу в оновленні автопарку директор теплопостачального підприємства Лозової, Сергій Малишев. Керівник зауважив, техніка на підприємстві вкрай застаріла, нова й сучасна працюватиме більш ефективно по усуненню аварій на тепломережах, до того ж, вона економніша у витраті палива.
![](/storage/news/galleries/d1617df68e578cfd962ae4e3a3b70f70.jpg)
![](/storage/news/galleries/18d34a9f803e12bad7238503727bf2df.jpg)
![](/storage/news/galleries/b598f9db25a5e3ee652aae05c8cd53f4.jpg)
![](/storage/news/galleries/c3908f6bd4001262314eef8dd08cf10d.jpg)
![](/storage/news/galleries/0fb6dc9dbc9363b390ed03ba0a9e8fff.jpg)
![](/storage/news/galleries/748ef6024ea698c065ba3efcad96a296.jpg)
![](/storage/news/galleries/5c3d17a91592b765820124436e153bcc.jpg)
![](/storage/news/galleries/0b58a9d35e2b2e7de7fa19e94672aaed.jpg)
![](/storage/news/galleries/55089b56e7d56e060f98485e9711023a.jpg)