Мешканців Лозівської тергромади відзначили до Дня міста
Фоторепортажі
![](/storage/news/galleries/c4026c1d3e601bf6c656f26c28d43f15.jpg)
![](/storage/news/galleries/5646d0fddb272372aecc44ffed899872.jpg)
![](/storage/news/galleries/6581dc52ed3989ef6766943c1cd26c72.jpg)
![](/storage/news/galleries/537539e591065d69be4a179df265d9f8.jpg)
![](/storage/news/galleries/371f2f1435bb922230a347b1c0bc3cec.jpg)
![](/storage/news/galleries/d8687918b23c81466e589d2c2c35b6bb.jpg)
![](/storage/news/galleries/ca5cf7ceff04bd2cce8d4056b738ff2c.jpg)
![](/storage/news/galleries/d391425f1de74b52e73c145cb1bf312b.jpg)
![](/storage/news/galleries/8edff314916a589999f12c3abe5965e6.jpg)
![](/storage/news/galleries/770f8da88af631a55a5cbbd181f2c2fe.jpg)
![](/storage/news/galleries/24e32a1668e79c6a811e2f4840a0f6a8.jpg)
![](/storage/news/galleries/8816e0576244bb01ed461e61bd722280.jpg)
![](/storage/news/galleries/5427b7509dfab15b2af6ce6677a180f4.jpg)
![](/storage/news/galleries/8b8da7d1069ec5e6b4192f05895cc615.jpg)
![](/storage/news/galleries/2246793d94f05dcf96e474c976928079.jpg)
![](/storage/news/galleries/bedfaa1726b3c24d20148b130a84e1f8.jpg)
![](/storage/news/galleries/5ad189b00792c04964fcb99a0be2cdd9.jpg)
![](/storage/news/galleries/f2562b51c71f35fd1f6ec2aa848995f5.jpg)
![](/storage/news/galleries/93ad722184e224491cad18c90b30fc90.jpg)
![](/storage/news/galleries/2408602b4f7f7a8bbaa0e0db059893b0.jpg)
![](/storage/news/galleries/777c2412d64534c8eab145f688153b05.jpg)
![](/storage/news/galleries/a403f095926dfe6e9685506469a4acdb.jpg)
![](/storage/news/galleries/ae5d0b49e6edc93e80a13e923778bb92.jpg)
![](/storage/news/galleries/63b5bf44ec39f96053e8f03847585957.jpg)
![](/storage/news/galleries/daaee630d898cb3e6e1e141109b5a532.jpg)
![](/storage/news/galleries/87900a09439a0212af2b47bb5be7970f.jpg)
![](/storage/news/galleries/9508cae615c63e78d1ed1b3c978611fa.jpg)
![](/storage/news/galleries/df9bdb5b9284f0f729f8da64f7eff338.jpg)
![](/storage/news/galleries/0ff15932ac11e5474585b17cbcbf98a3.jpg)
![](/storage/news/galleries/ac1fd20e23d2ef7f7e1e326e17182a83.jpg)
![](/storage/news/galleries/eb3f38cef8fb945da8caeba72ad72642.jpg)
![](/storage/news/galleries/c0d9677f9988cb7c1a1fcb08dab218ef.jpg)
![](/storage/news/galleries/f17050b56eeae62fd74c72eb416d148a.jpg)
![](/storage/news/galleries/7125b927120791dd7ac8aaddb97e5afb.jpg)
![](/storage/news/galleries/a62383853040875fe1efc6945518962b.jpg)
![](/storage/news/galleries/b45ad430ffa2f9977ff12b8713f5ac0c.jpg)
![](/storage/news/galleries/5c931f41657065d2e6ce460a17850013.jpg)
![](/storage/news/galleries/96e980450a42e558a51a8e24519ada5c.jpg)
![](/storage/news/galleries/574d41ec1fcaf89c078fa77c386dc20d.jpg)
![](/storage/news/galleries/4cc63bfac0b088a580352d4e0f054274.jpg)
![](/storage/news/galleries/0b40d3e0a6fb092fe5bc66d0775f0cb5.jpg)
![](/storage/news/galleries/08492a8f7124c5d1adb47c759e58994f.jpg)
![](/storage/news/galleries/773e3ad35b1b0bcb77d8d0b87d3e3d71.jpg)
![](/storage/news/galleries/29d28a85af157a7e2f9c36461e831a9e.jpg)
![](/storage/news/galleries/2b8c3a2567b10d8501f48667a7e47cce.jpg)
![](/storage/news/galleries/d6686ffbc6a2e2890bc897827628ea33.jpg)
![](/storage/news/galleries/3fc58e0b9552baa642633e021f90fae0.jpg)
![](/storage/news/galleries/452ea82ccf10064d7abb0eb8a11fda5e.jpg)
![](/storage/news/galleries/12a71552e367c8ef6ed0b7800e2d9e82.jpg)
![](/storage/news/galleries/82aa612c58645e996854c4e8cab02cb5.jpg)
![](/storage/news/galleries/c6200d45c0ef31753ec892802a0819f1.jpg)
![](/storage/news/galleries/3131f652c3e8ad01fab68016453b26c5.jpg)
![](/storage/news/galleries/d3f4217f9fd9c3ba10481fcc107bbcea.jpg)
![](/storage/news/galleries/2b21e32cc8763d313905af14b4205e1f.jpg)
![](/storage/news/galleries/c5de27b0050109d25678f33eeddf3c72.jpg)
![](/storage/news/galleries/991d2db98336b9023e2c7eba4ee0b215.jpg)
Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie. Докладніше