Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Лозівський терцентр отримав два мікроавтобуси для покращення обслуговування мешканців у віддалених населених пунктах громади

Новини
19.09.2023

Мікроавтобус “Форд Транзит” одержали завдяки участі в конкурсі Харківської обласної ради "Разом в майбутнє". Вантажо-пасажирський “Фіат” - за Програмою розвитку ООН в Україні в межах проєкту «EU4Recovery – розширення можливостей громад в Україні» за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Закупівлю мікроавтобусу "Форд Транзит" співфінансували навпіл з бюджетів Харківської обласної та Лозівської міської рад.

- Це спільний проєкт усіх соціальних служб Лозівської міської ради, - говорить директор Територіального Центру з обслуговування населення Сергій Гришин. -Тож використовувати його зможуть Територіальний центр, Служба у справах сім’ї, дітей та молоді, Центр реабілітації "Жемчужинки", Управління праці та соціального захисту населення та інші соціальні служби громади. Це значно полегшить їхню роботу. Автомобіль вже випробували у День визволення Лозівщини від нацистських окупантів для підвозу ветеранів до Братських могил.

На мікроавтобусі "Фіат" працюватиме мобільна соціальна служба. Вона покликана надавати комплексні соціальні послуги підопічним Територіального центру у віддалених населених пунктах Лозівської тергромади, - інформує директор Терцентру Сергій Гришин. Автомобіль оснастять бензокосою, бензопилою, генератором, пральною та швейною машинами, приладами для перукарських послуг, медичним кейсом. Обладнання, за Програмою розвитку ООН в Україні, у громаді очікують найближчим часом. Після чого відразу будуть готові розпочати роботу.

Мобільні групи формуватимуть у залежності від потреб у тому чи іншому населеному пункті. До них входитимуть: психолог, юрист, соціальний та медичний працівник, перукар, швачка. Як правильно влаштувати роботу команди, навчали на спеціальному тренінгу у Полтаві 12 липня. Лозівська громада за Програмою розвитку ООН в Україні в межах проєкту «EU4Recovery – розширення можливостей громад в Україні» реалізує проєкт Мобільної служби догляду вдома, паліативної та натуральної допомоги.

Директор Територіального Центру Сергій Гришин висловив вдячність Лозівському міському голові Сергію Зеленському та депутатам міської ради за підтримку усіх соціальних служб Лозівської громади. Зокрема, співфінансування з бюджету громади проєкту щодо придбання автомобілю, який реалізовано у рамках конкурсу Харківської обласної ради "Разом в майбутнє", а також виділення коштів на утримання автомобілів. Їх наявність дасть можливість значно покращити обслуговування потребуючих верств населення у Лозівській тергромаді.

2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше