Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Лозівська громада взяла участь у навчальному семінарі-практикумі Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області

Новини
14.09.2023

Обговорювали особливості оподаткування в умовах воєнного стану, підтримку бізнесу та відшкодування за пошкоджене майно. 

13 вересня Лозівський міський голова Сергій Зеленський та голова Лозівської районної ради Вадим Гоч відвідали семінар у місті Харкові. Фахівці виконавчого комітету, управління житлово-комунального господарства, фінансисти приєдналися до участі в онлайн-форматі.

Заступник начальника Харківської ОВА Євген Іванов розповів про можливості, які держава та іноземні партнери створюють для підприємців. Про них обов'язково проінформують  місцевих бізнесовців.

Лозівська громада бореться за наповнення бюджету у поточному році та переймається надходженнями на наступний рік. За прогнозами вони можуть зменшитися, говорить Лозівський міський голова Сергій Зеленський. Тому вирішенням цієї проблеми фахівці переймаються вже зараз.  

Голова громади Сергій Зеленський подякував Тетяні Єгоровій-Луценко за запрошення та увагу до громад Харківщини.

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше