Лозівська громада в лідерах за сімейними формами виховання
Майже 300 сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, зростають в прийомних, опікунських родинах та будинках сімейного типу.
Знайти для дітей нову сім'ю, яка зігріє теплом та турботою – це кропітка та важлива робота. Її професійно виконує наша Служба у справах дітей. За що отримала високу оцінку Харківської обласної військової адміністрації.
Голова ХОВА Олег Синєгубов сьогодні нагородив Почесними грамотами Наталію Бережну, заступника начальника Служби у справах дітей та головного спеціаліста Ірину Пасічну.
Лозівський міський голова Сергій Зеленський подякував партнерам, які підтримують прийомні родини та будинки сімейного типу. Значну допомогу надає Фундація Олени Зеленської.
![](/storage/news/galleries/6cb95c6a3b0110e95b6b76388bd79ad5.jpg)
![](/storage/news/galleries/9a65d532d3789d57097d5325362b0c13.jpg)
![](/storage/news/galleries/1d98529faffe0da55df06b9a3746cb5b.jpg)