Голова Харківської обласної ради Тетяна Єгорова -Луценко перевірила, як облаштувалось одне з відділень Обласної клінічної психіатричної лікарні № 3, що наразі знаходиться у Лозівській громаді
Зараз тут перебуває 105 пацієнтів. Для покращення умов перебування, в приміщенні планується проведення поточного ремонту. Для цього заклад має підготувати проєктно-кошторисну документацію. Далі шукатимить фінансування, наголосила очільниця.
Керівниця обласної ради подякувала Лозівській громаді, міському голові Сергію Зеленському за надане приміщення, де й розмістили відділення Обласної клінічної психіатричної лікарні № 3.
- До оптимізації - це була Обласна психіатрична лікарня № 2, яка знаходилась у м. Барвінкове. Під час війни вона була евакуйована до Павлограду. Забрати пацієнтів додому, у Харківську область, організувати надання необхідних послуг - було для нас питанням № 1. Все вдалося. Тепер мова про поліпшення умов, в яких вони знаходяться, - відзначила Тетяна Єгорова -Луценко.
У ході роботи над створенням потужних медичних комплексів до Обласної клінічної психіатричної лікарні № 3 також були приєднані Обласна психіатрична лікарня № 1, яка знаходилась у Стрілечому, її будівля повністю зруйнована, та Обласний психоневрологічний диспансер.