Футболісти ДЮСШ «Юність» 2008-2009 років народження беруть участь у зимовому турнірі міста Харкова
У третьому турі футбольна команда ДЮСШ "Юність" здобула перемогу над ФК "Богодухів" з рахунком 6-0. Загалом футболісти юнацької спортивної школи «Юність» у зимовому турнірі міста Харкова проведуть вісім ігор. Сьогодні, 19 грудня, на полі зустрінуться з командою «Металіст» міста Харкова.
Підтримку в організації поїздок та участі у змаганнях надає депутат Лозівської районної ради Андрій Воронкін.
![](/storage/news/galleries/de01bd47f61a828abfb3401d9117bfd4.jpg)
![](/storage/news/galleries/3bb46ebd6131dac9dfcc30fa1b61b5a1.jpg)
![](/storage/news/galleries/79df54fa2af6fd42edc73aaa2bde56e4.jpg)
![](/storage/news/galleries/d2bcb4cd68aa0bd93033f5ed246cd3a1.jpg)
![](/storage/news/galleries/75a266450e7f78bc509c3542556651a4.jpg)
![](/storage/news/galleries/f0ce27e7d289b69de6d141b59a66f28b.jpg)