Благодійники передали гуманітарну допомогу вразливим верствам населення Лозівської громади
БФ «Право на захист», за допомоги Міжнародного комітету порятунку (IRC) та Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), привезли до Лозівської громади 944 коробки гігієнічних наборів, окремо для жінок та чоловіків.
- За пропозицією донора гуманітарна допомога розподілена між особами похилого віку, багатодітними родинами та сім’ями, у яких виховуються діти з інвалідністю, які наразі перебувають в громаді, а також особами з інвалідністю, - поінформувала Вікторія Кіпкало, начальниця Управління праці та соціального захисту населення.
Лозівська громада висловлює вдячність за підтримку та допомогу. передану для соціально-вразливих верств населення: благодійному фонду «Право на захист» Міжнародному комітету порятунку (IRC) та Агентству США з міжнародного розвитку (USAID).
![](/storage/news/galleries/1180a465fdc8e95d328ec437c5f43790.jpg)
![](/storage/news/galleries/fede50c7ada48aff65a15b438cd6e508.jpg)
![](/storage/news/galleries/7e23fc71e7c24fc0a1d6353dec15b969.jpg)
![](/storage/news/galleries/dc6bf0a5d466cd0f7dde26e43ca1f9c3.jpg)
![](/storage/news/galleries/8c774a847a04704cd499efaafe611f20.jpg)
![](/storage/news/galleries/d7eb310e31e2d9f335d849df3d539b3c.jpg)
![](/storage/news/galleries/a92bd08eb36221d9ac2834b8e4825099.jpg)