Побудовано на платформі

Безкоштовні обстеження, ліки та окуляри: до Панютиного приїхала команда медиків з Харкова

Телевізійні новини
14.10.2024

14 жовтня фахівці Харківського обласного Центру екстреної медичної допомоги та медичного центру «Офтальміка» протягом дня приймали жителів громади. Спеціалісти приїхали з професійним обладнанням. Безкоштовно проводили обстеження, давали рекомендації, дарували пацієнтам ліки та окуляри. Лозівська громада дякує за сприяння директору Харківського обласного Центру екстреної меддопомоги Віктору Забашті та всім причетним.

2026 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі