Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до об’єктів

ТОВ ТРК “Вектор”

Опис

ТОВ ТРК “Вектор” існує більше 20 років. На сьогодні ТОВ ТРК “Вектор” є телекомунікаційним провайдером, який надає сучасні телекомунікаційні послуги: аналогове, цифрове, HD-  телебачення, високошвидкісний доступ до Інтернету . Телекомунікаційна мережа ТОВ ТРК «Вектор» охоплює місто Лозова, смт.Краснопавлівка, сел.Панютине, с.Домаха.

Створено власний телеканал, на якому транслюються міські новини, серіали, дитячі програми, передачі власного виробництва про видатних і талановитих людей міста та району. Підприємство надає широкий спектр рекламних послуг. Підприємство неодноразово було відзначено за досягнення у сфері інформаційних послуг. Серед нагород:

  • Почесні грамоти від Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення за значний внесок у розвиток кабельного телебачення України. Почесні грамоти та подяка від Харківської обласної державної адміністрації за внесок у розбудову інформаційного простору Харківщини.
  • Подяка і почесні грамоти від Лозівської міської ради.
  • Диплом, медаль та золотий знак Лідера зв'язку та інформатизації України за високі здобутки та вагомий внесок у розвиток інформаційного простору України.
2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше