Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до об’єктів

КП "Житлова управляюча компанія"

photo

Опис

Опис діяльності:

1. Господарська діяльність, спрямована на забезпечення населення та підприємств та установ послугами з управління будинками (в тому числі багатоквартирними) та житлово-комунальними послугами – водою, централізованим опаленням та водовідведенням, утримання будинків та прибудинкової території, вивозом ТПВ, проведенням поточних та капітальних ремонтів.

2. Адміністративно-бухгалтерський супровід послуг з управління багатоквартирними будинками.

3. Інженерний супровід (проведення чергових та позачергових оглядів, оцінка технічного стану будівельних конструкцій та інженерного обладнання, цілодобова робота аварійної служби).

4. Надання послуг з абонентного обслуговування та послуг з претензійно-позовної роботи, (централізоване водопостачання та водовідведення, централізоване опалення, управління багатоквартирними будинками, вивіз ТПВ) .

5. Ведення особових рахунків абонентних споживачів житлово-комунальних послуг багатоквартирних будинків та приватного сектора м. Лозова, смт. Панютине, с. Домаха, с. Хлібне, с. Українське.

Директор КП «ЖУК» Гонян Ара Жоржикович;

Помічник керівника підприємства Петренко Руслан Віталійович;

Головний бухгалтер Козак Віктор Олексійович;

Головний інженер Захаров Олександр Юрійович;

Начальник абонентного відділу Смілик Оксана Вікторівна;

Начальник дільниці Худик Андрій Олександрович

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше