Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до об’єктів

КП "Тепловодосервіс" Лозівської міської ради

Опис

Основна  діяльність: надання  послуг з теплової енергії, її виробництва, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії; централізованого водопостачання та водовідведення; управління багатоквартирними будинками; управління побутовими відходами для всіх категорій споживачів (населення, бюджетні та інші споживачі), Лозівської міської територіальної громади; експлуатація, технічне обслуговування і ремонт об’єктів водопостачання і водовідведення та об’єктів теплопостачання.

Форма власності – комунальна.
Адреса: Україна, 64621, Харківська область, Лозівський район, селище міського типу Краснопавлівка, мікрорайон, будинок 16,

телефон  +380 50 370-09-48,

Адреса електронної пошти: kptc.sekr@gmail.com;  37346355@mail.gov.ua
Графік роботи підприємства:
Понеділок - четвер: з 7.30- до 16.30, обідня перерва з 12.00-12.48
П’ятниця : з 7.30 – 15.30, обідня перерва з 12.00-12.48

Директор ВОЙЦЕХОВИЧ СЕРГІЙ РОЛАНОВИЧ

БІОГРАФІЧНА ДОВІДКА

Години прийому керівництва: кожен вівторок з 9.00 до 12.00 год,  кожен четвер з 13.00 до 15.30 год. (каб. № 1),  тел. +380 50 370-09-48

Головний інженер – Антонов Василь Васильович, (каб. № 5),

тел. +380 50 370-09-48

Головний бухгалтер - Лобанова Ольга Валентинівна, (каб. № 4),

тел. +380 50 370-09-48

Структура підприємства:

Виробничо-технічний відділ – Тімченко Вікторія Миколаївна,

тел. +380 50 370-09-48

Планово-економічний відділ – Войченко Інна Олександрівна,  

тел. +380 50 370-09-48

Відділ збуту –   Гончарова Людмила Миколаївна, тел. +380 50 370-11-81

Відділ кадрів – Березуцька Олена Леонтіївна, тел. +380 50 370-09-48
Краснопавлівська дільниця водопостачання – 
Тимофті Олександр Дмитрович.
Краснопавлівська дільниця водовідведення – Баброцяк Вячеслав Степанович.

Краснопавлівська теплова дільниця –  Шевченко Віталій Володимирович.

Краснопавлівська житлово-експлуатаційна дільниця - Саніна Галина Миколаївна.                                  
Катеринівська теплова дільниця –
Вареник Володимир Олексійович.

Єлизаветівська тепло-водоканалізаційна дільниця – Баброцяк Вячеслав Степанович.

Орільська водоканалізаційна дільниця – Рябченко Роман Миколайович.

Орільська житлова дільниця  – Йогін Микола Михайлович.

Мальцівська дільниця водопостачання – Вареник Володимир Олексійович.

Новоіванівська дільниця водопостачання - Вареник Володимир Олексійович.

Дільниця водопостачання Буркуче (Смирнівка-Тихопілля) - Вареник   Володимир Олексійович.

Диспетчерська служба розташована: смт Краснопавлівка, мікрорайон, ТРП, тел. +380504022291, щодня.

____________________________________________________________________________

Шановні споживачі!

Комунальне підприємство «Тепловодосервіс» Лозівської міської ради Харківської області (далі – КП «Тепловодосервіс») доводить до вашого відома, що відповідно до Закону України «Про житлово-комунальні послуги» №2189-VIII від 09.11.2017 (далі – Закон №2189), споживачі самостійно обирають модель договірних відносин у багатоквартирному будинку на послуги з управління побутовими відходами. Відповідно до ст.12 Закону №2189 надання житлово-комунальних послуг здійснюється виключно на договірних засадах.

Договори про надання комунальних послуг мають бути укладені виконавцями відповідних комунальних послуг протягом двох місяців з дня набрання чинності рішенням Кабінету Міністрів України про затвердження типових публічних договорів приєднання про надання комунальних послуг.

Порядок та особливості укладання, зміни і припинення договорів про надання житлово-комунальних послуг визначаються статтями 13-14 цього Закону.

Механізм надання суб’єктами господарювання у сфері управління відходами незалежно від форми власності послуги з управління побутовими відходами у містах, селищах і селах визначається Постановою Кабінету Міністрів України «Про затвердження Правил надання послуги з управління побутовими відходами та типових договорів про надання послуги з управління побутовими відходами» від 8 серпня 2023 р. № 835 (далі – Постанова №835).

Відповідно до ч. 1, 4 ст. 25 Закону №2189 споживачі зобов’язані укласти договір про управління побутовими відходами з виконавцем послуги з управління побутовими відходами, визначеним у встановленому законодавством порядку. Послуга з управління побутовими відходами надається згідно з умовами договору, що укладається з урахуванням особливостей, визначених цим Законом, Законом України "Про управління відходами" та вимогами правил надання послуг з управління побутовими відходами, що затверджуються Кабінетом Міністрів України.

Звертаємо увагу, що відповідно до Закону №2189 у багатоквартирному будинку усім категоріям споживачів (власникам квартир, приватних будинків та нежитлових приміщень) надаються послуги з управління побутовими відходами.

Отже, інші споживачі (крім населення), релігійні організації та бюджетні установи, в разі розташування їх приміщень в багатоквартирному житловому будинку, повинні укласти з виконавцем послуг типовий договір про надання послуг з управління побутовими відходами відповідно до обраної співвласниками багатоквартирного будинку моделі договірних відносин.

Відповідно до ч.5 ст.13 Закону №2189 у разі якщо співвласники багатоквартирного будинку не прийняли рішення про вибір моделі договірних відносин та не уклали з виконавцем комунальної послуги відповідний договір, з ними укладається індивідуальний договір про надання комунальної послуги, що є публічним договором приєднання, форма якого затверджена Постановою №835.

Такі договори вважаються укладеними, якщо протягом 30 днів з дня опублікування тексту договору на офіційному веб-сайті органу місцевого самоврядування співвласники багатоквартирного будинку не прийняли рішення про вибір моделі договірних відносин та не уклали відповідний договір з виконавцем комунальної послуги.

Відповідно до ст. 13 Закону №2189 публічні договори приєднання про надання комунальних послуг з власниками індивідуальних (садибних) житлових будинків вважаються укладеними, якщо протягом 30 днів з дня опублікування тексту договору на офіційному веб-сайті органу місцевого самоврядування такий власник не вчинив дій щодо відключення (відмови) від комунальної послуги.

Фактом приєднання споживача до умов індивідуального договору є прийняття пропозиції укласти договір (акцепт), вчинення споживачем будь-яких дій, які свідчать про його бажання укласти договір, зокрема надання виконавцю підписаної заяви про укладення договору (додаток до договору), сплата рахунка за надану послугу, факт споживання послуги.

Заяву-приєднання буде рознесено за адресами споживачів контролерами, або може бути надано у будь-який зручний спосіб для споживача особисто в КП «Тепловодосервіс» (смт Краснопавлівка, м-н., буд. 16).

Примітка: запровадження публічного договору про надання послуг з управління побутовими відходами стосується споживачів комунальних послуг у багатоквартирних будинках (населення, інші споживачі, фізичні особи-підприємці, юридичні особи), та у індивідуальних садибних житлових будинках.

Повідомлення про місце опублікування тексту договору розміщується на інформаційних стендах в приміщеннях КП «Тепловодосервіс», в рахунках на оплату житлово-комунальних послуг, де зазначено посилання на офіційний веб-сайті органу місцевого самоврядування - Лозівської міської територіальної громади https://lozovagromada.gov.ua/.

Враховуючи вищевикладене, КП «Тепловодосервіс» оголошує про офіційну публікацію Індивідуального договору про надання послуги з управління побутовими відходами, який є публічним договором приєднання.

Адміністрація КП «Тепловодосервіс» Лозівської міської ради Харківської області

____________________________________________________________________________

Інформаційне повідомлення щодо наміру здійснення встановлення тарифу на послуги з управління побутовими відходами (вивіз та захоронення твердих побутових відходів) споживачам смт Краснопавлівка, с. Браїлівка, с. Миронівка Лозівського району Харківської області з 01.01.2024 року

КП «Тепловодосервіс» Лозівської міської ради Харківської області інформує споживачів, що згідно Договору №70 від 12 червня 2018 року на виконання послуг з вивезення твердих побутових відходів на території Краснопавлівської селищної ради: смт Краснопавлівка, с. Браїлівка, с. Миронівка підприємство визначено виконавцем послуги з управління побутовими відходами. Підприємство розробило проект тарифу.

У зв’язку з внесенням змін до Порядку формування тарифів на послуги з управління побутовими відходами,  з метою приведення до норм чинного законодавства України діючих тарифів на послуги з управління побутовими відходами та на виконання наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 року №130 «Про затвердження Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтування такої необхідності»  КП «Тепловодосервіс» доводить до відома споживачів послуги про розмір планового тарифу на послуги з управління побутовими відходами (вивіз та захоронення твердих побутових відходів) на території смт Краснопавлівка, с. Браїлівка, с. Миронівка.

На сьогоднішній день діють тарифи на послуги з управління побутовими відходами встановлений рішенням Лозівської районної ради Харківської області XXXIII сесії VII скликання  від 07.02.2018 року «Про встановлення тарифів на житлово-комунальні послуги, що надає КП «Тепловодосервіс» Лозівської районної ради на території Краснопавлівської селищної ради» та діє з 15.02.2018 року.  Приватний сектор 14,41 грн з ПДВ на 1 особу в місяць. Для бюджетних установ, підприємств та інших споживачів вартість 1 м. куб складає 84,28 грн з ПДВ. Для багатоповерхових будинків тариф з управляння побутовими відходами виводиться з квартирної плати в розмірі 36,73 коп. з ПДВ за 1 м. кв., так як раніше ця послуга входила до складу послуги з управління багатоквартирними будинками та встановлюється вперше.

            Основними причинами зміни тарифу є: зміна Порядку формування тарифів на послуги з управління побутовими відходами; підвищення рівня мінімальної заробітної плати, підвищення прожиткового мінімуму для працездатних осіб згідно ЗУ «Про Державний бюджет України на 2024 рік», збільшення вартості матеріальних ресурсів (зношеність техніки призводить до значних витрат на її ремонт і купівлю запчастин), збільшення вартості паливно-мастильних матеріалів.

Розрахунок планового тарифу на послуги з управління побутовими відходами здійснено відповідно до Закону України «Про житлово-комунальні послуги», постанови Кабінету Міністрів України від 26.09.2023 № 1031 «Про затвердження Порядку формування середньозваженого тарифу на послугу з управління побутовими відходами, також тарифів на збирання, перевезення, відновлення та видалення побутових відходів». Послуги з управління  побутовими відходами надаються  населенню, бюджетним установам, підприємствам та іншим споживачам. 

ТАРИФ на послуги з управління побутовими відходами (перевезення та захоронення)  для селища Краснопавлівка, с. Браїлівка, с. Миронівка

Види послуг та групи   споживачів

Складові тарифу

Тариф з управління побутовими відходами, грн./куб.м

Перевезення твердих   побутових відходів, грн./ куб.м.

Тариф на захоронення твердих   побутових відходів, грн./куб.м.

Населення

135,43

61,07

196,50

Бюджетні споживачі

135,48

61,09

196,57

Інші споживачі

135,48

61,09

196,57

 Відтак, тариф на послугу з управління побутовими відходами для бюджетних та інших споживачів збільшиться на 112,29 грн або 133,23%

Послуги з управління побутовими відходами населенню селища Краснопавлівка, с. Браїлівка, с. Миронівка нараховуються за нормами надання послуги з управління побутовими відходами на одного мешканця, які встановлено рішення Лозівської районної ради Харківської області LVIII сесії VII скликання від 23.09.2020 року «Про затвердження норм надання послуг з вивезення твердих побутових відходів на території Краснопавлівської селищної ради»:

Найменування

Норма надання послуги з управління побутовими відходами,  на одну людину на рік , м³

Тариф  з управління побутовими відходами, грн./м³

Вартість з управління побутовими відходами на одну людину грн на рік

Вартість з управління побутовими відходами на одну людину грн на місяць

Населення

 

 

 

 

Багатоквартирні та одноквартирні будинки   з наявністю усіх видів благоустрою

1,45

196,50

284,93

23,74

Багатоквартирні  будинки за відсутності  одного або двох з видів благоустрою з   газовим опаленням

1,45

196,50

284,93

23,74

Одноквартирні будинки з присадибною   ділянкою з газовим опаленням

2,03

196,50

398,90

33,24

Одноквартирні будинки з присадибною   ділянкою з опаленням на твердому паливі

2,06

196,50

404,79

33,73

Відтак, тариф на послугу з управління побутовими відходами для населення: одноквартирні будинки з присадибною ділянкою з газовим опаленням збільшиться на 18,83 грн або 130,67%, одноквартирні будинки з присадибною ділянкою з опаленням на твердому паливі збільшиться на 19,32 грн або 134,07% від попередньо встановленого тарифу. Тариф для багатоквартирних та одноквартирних будинків з наявністю усіх видів благоустрою або за відсутністю одного або двох видів благоустрою з газовим опалення встановлюється вперше.

Структура тарифу на послуги з управління побутовими відходами, які надає комунальне підприємство «Тепловодосервіс» Лозівської міської ради Харківської області для населення смт Краснопавлівка, с. Браїлівка, с. Миронівка

№ п/п

Найменування показників

Од. виміру

Всього планових витрат

Планові витрати на рік з вивезення ТПВ

Вартість складової в 1 м.куб, грн

Питома вага, %

Планові витрати на рік з захоронення ТПВ

Вартість складової в 1 м.куб, грн

Питома вага, %

1

Обсяг вивезення м.куб/рік

м. куб

 

8150,88

 

 

8150,88

 

 

2

Собівартість:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Витрати на оплату праці

грн

640977,68

413803,12

50,77

44,98

227174,56

27,87

54,77

 

Єдиний внесок 22%

грн

141015,09

91036,69

11,17

9,90

49978,40

6,13

12,05

 

Охорона праці

грн

18000,74

11758,22

1,44

1,28

6242,52

0,77

1,51

 

Паливно-мастильні матеріали

грн

326246,75

280169,74

34,37

30,46

46077,01

5,65

11,11

 

Запасні частини

грн

45314,66

31680,37

3,89

3,44

13634,29

1,67

3,29

 

Матеріали для ремонту та обслуговування засобів механізації

грн

4938,09

4938,09

0,61

0,54

 

 

 

 

Екологічний податок

грн

33621,65

 

 

 

33621,65

4,12

8,11

 

Адміністративні витрати

грн

18046,79

12632,75

1,55

1,37

5414,04

0,66

1,31

 

Витрати на збут

грн

11433,10

8003,17

0,98

0,87

3429,93

0,42

0,83

 

Загальновиробничі витрати

грн

31529,76

22070,83

2,71

2,40

9458,93

1,16

2,28

3

Повна планова собівартість

грн

1271124,31

876092,98

107,49

95,24

395031,33

48,47

95,24

4

Рентабельність 5%

грн

63556,22

43804,65

5,37

4,76

19751,57

2,42

4,76

5

Всього з рентабельністю

грн

1334680,53

919897,63

112,86

100

414782,90

50,89

100,00

6

ПДВ 20%

грн

266936,11

183979,53

22,57

 

82956,58

10,18

 

7

Всього тариф

грн

1601616,64

1103877,16

135,43

 

497739,48

61,07

 

Структура тарифу на послуги з управління побутовими відходами, які надає комунальне підприємство «Тепловодосервіс» Лозівської міської ради Харківської області для бюджетних організацій та інших споживачів смт Краснопавлівка, с. Браїлівка, с. Миронівка

№ п/п

Найменування показників

Од. виміру

Всього планових витрат

Планові витрати на рік з вивезення ТПВ

Вартість складової в 1 м.куб, грн

Питома вага, %

Планові витрати на рік з захоронення ТПВ

Вартість складової в 1 м.куб, грн

Питома вага, %

1

Обсяг вивезення м.куб / рік

м. куб

 

1343,25

 

 

1343,25

 

 

2

Собівартість:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Витрати на оплату праці

грн

105647,46

68204,01

50,78

44,97

37443,45

27,88

54,76

 

Єдиний внесок 22%

грн

23242,44

15004,88

11,17

9,89

8237,56

6,13

12,05

 

Охорона праці

грн

2966,93

1938,02

1,44

1,28

1028,91

0,77

1,50

 

Паливно-мастильні матеріали

грн

53772,76

46178,24

34,38

30,45

7594,52

5,65

11,11

 

Запасні частини

грн

7468,87

5221,63

3,89

3,44

2247,24

1,67

3,29

 

Матеріали для ремонту та обслуговування засобів механізації

грн

813,91

813,91

0,61

0,54

 

 

 

 

Екологічний податок

грн

5541,60

 

 

 

5541,60

4,13

8,10

 

Адміністративні витрати

грн

2986,76

2090,73

1,56

1,38

896,03

0,67

1,31

 

Витрати на збут

грн

1892,19

1324,53

0,99

0,87

567,66

0,42

0,83

 

Загальновиробничі витрати

грн

5218,21

3652,75

2,72

2,41

1565,46

1,17

2,29

3

Повна планова собівартість

грн

209551,13

144428,71

107,52

95,24

65122,42

48,49

95,24

4

Рентабельність 5%

грн

10477,56

7221,44

5,38

4,76

3256,12

2,42

4,76

5

Всього з рентабельністю

грн

220028,69

151650,15

112,90

100

68378,54

50,91

100

6

ПДВ 20%

грн

44005,74

30330,03

22,58

 

13675,71

10,18

 

7

Всього тариф

грн

264034,42

181980,17

135,48

 

82054,25

61,09

 

Вивезення твердих побутових відходів у населення здійснюється згідно графіку, розроблених на підприємстві, для інших споживачів – згідно укладених договорів.

Зауваження та пропозиції від фізичних осіб та юридичних осіб приймаються протягом 8 календарних днів, з моменту публікації цього повідомлення сайті Лозівської міської територіальної громади Харківської області за телефоном: +380 50 370 0948; особисто або поштою за адресою: 64621, мікрорайон буд. 16 смт. Краснопавлівка, Лозівського район, Харківської області; електронною поштою: e-mail: kptc.sekr@gmail.com

Файли

Статут підприємства (редакція від 29.02.2024).pdf

Завантажити

Фінансова звітність за 2021 рік.pdf

Завантажити

Фінансова звітність за 2022 рік.pdf

Завантажити

Фінансова звітність за 2023 рік.pdf

Завантажити

Річний звіт керівника 2021-2023 роки.pdf

Завантажити
2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше