Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до структури

Нараган Катерина Володимирівна

Начальник відділу «Центр надання адміністративних послуг Лозівської міської ради»

Освіта

вища

Попередня діяльність

 • -: -

Опис повноважень

 1. Очолює відділ, здійснює організацію та керівництво його діяльності, розподіляє обов’язки між адміністраторами, координує та контролює їх роботу.
 2. Планує роботу відділу відповідно до покладених на нього завдань і функцій.
 3. Організовує та координує роботу віддалених робочих місць адміністратора ЦНАП та мобільного ЦНАП.
 4. Узагальнює звітність щодо діяльності та здійснює моніторинг та аналіз результатів роботи відділу ЦНАП.
 5. Бере участь у підготовці проектів нормативних актів, програм, розпоряджень міського голови, що належать до компетенції ЦНАП.
 6. Організовує діяльність ЦНАП, у тому числі щодо взаємодії із суб’єктами надання адміністративних послуг, вживає заходів до підвищення ефективності роботи ЦНАП.
 7. Забезпечує контроль за дотриманням процесів та процедур надання адміністративних послуг.
 8. Здійснює контроль за додержанням суб’єктами надання адміністративних послуг терміну розгляду справ та прийняття рішень.
 9. Розглядає скарги на дії чи бездіяльність адміністраторів.
 10. Може здійснювати функції адміністратора, має іменну печатку із зазначенням прізвища, імені, по батькові та найменування центру.
 11. Сприяє створенню належних умов праці в ЦНАП, вносить пропозиції міському голові щодо матеріально-технічного забезпечення ЦНАП.
 12. Забезпечує належне виконання вимог Закону України “Про захист персональних даних”, з питань, віднесених до його компетенції.
 13. Організовує проведення семінарів, навчань, інших заходів з питань щодо надання адміністративних послуг.
 14. Бере участь у роботі комісій, груп, що створюються за ініціативою міського голови, міської ради та її виконавчого комітету.
 15. Здійснює загальне керівництво та контроль щодо ведення діловодства у відділі відповідно до державних стандартів, Інструкції з діловодства в Лозівській міській раді Харківської області та її виконавчих органах, а також перевіряє та контролює його ведення, за необхідності вживає відповідних заходів.
 16. Забезпечує роботу з матеріалами та документами, що надходять на виконання до відділу в межах визначених повноважень.
 17. Організовує інформаційне забезпечення роботи ЦНАП, роботу із засобами масової інформації.
 18. Контролює наповнення актуальною інформацією офіційний вебсайт міської ради з питань надання адміністративних послуг.
 19. Виконує окремі завдання за дорученням керівництва міської ради та її виконавчого комітету.
 20. Підпорядковується безпосередньо міському голові та керуючому справами виконавчого комітету міської ради.
2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше