Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до структури

Сектор містобудування та архітектури

- Організує розроблення та оновлення містобудівної документації.
- Координує діяльність суб’єктів містобудування щодо комплексного розвитку території, зонування, забудови і реконструкції на території Лозівської міської територіальної громади та поліпшення його архітектурного вигляду.
- Вносить в Єдину державну електронну систему у сфері будівництва інформацію для видачі будівельного паспорта.
- Вносить в Єдину державну електронну систему у сфері будівництва інформацію для видачі містобудівних умов та обмежень.
- Готує матеріали та вносить в Єдину державну електронну систему у сфері будівництва інформацію щодо присвоєння/зміни адрес.
- Готує інформаційні матеріали для складання паспорта прив’язки тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності.
- Спрямовує роботу Служби містобудівного кадастру, що передбачає: прогнозування розвитку, планування і забудови населених пунктів Лозівської міської територіальної громади, здійснення моніторингу забудови та іншого використання територій і надання в установленому порядку необхідної інформації для потреб виконавчих органів Лозівської міської ради Харківської області, суб’єктам містобудівної діяльності, фізичним особам, розміщення, проєктування, будівництва й реконструкції об'єктів житлово-цивільного, виробничого та іншого призначення, створення соціальної, інженерної і транспортної інфраструктури, регулювання земельних відносин на території громади, обліку власників і користувачів будинків і споруд, контролю за раціональним використанням територіальних ресурсів, аналізу реалізації затвердженої містобудівної документації та інших питань.
2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше