Побудовано на платформі

Лозівське відділення екстреної медичної допомоги отримало новий автомобіль та зарядні станції

Новини
09.06.2023

Директор Харківського обласного Центру екстреної меддопомоги Віктор Забашта відвідав Лозівське відділення, сьогодні, 9 червня. Передав зарядні станції, оглянув автопарк, поспілкувався з керівником та працівниками.

Лозівський міський голова Сергій Зеленський подякував за увагу до Лозівської громади у забезпеченні новими сучасними автомобілями екстреної допомоги. Нещодавно Лозівське відділення отримало ще одну автівку.

Поступово автопарк поповнюється новими моделями транспорту обладнаними новітньою медичною апаратурою, розповідають медики.  Наразі у Лозівському відділенні екстреної медичної допомоги працює 9 бригад, автопарк налічує 13 автомобілів.

 

2026 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі