Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі

Скрипник Анна Ярославівна

Радник міського голови

Освіта

вища

Попередня діяльність

 • 09.2006-01.2007 : кореспондент ТОВ «ТРК «Сігма»
 • 01.2007-09.2007: журналіст ТОВ «ТРК «Вектор»
 • 09.2007-06.2014 : кореспондент ТОВ «ТРК «Сігма»
 • 06.2014-04.2016 : редактор ТОВ «ТРК «Сігма»
 • 04.2016-09.2020: директор ТОВ «ТРК «Сігма»
 • 09.2020-12.2020: Лозівський МРУЗ
 • 12.2020-по цей час: радник виконавчий комітет Лозівської міської ради

Опис повноважень

 1. Готує пропозиції міському голові щодо інформаційної політики міської ради та діяльності засобів масової інформації на території громади, проводить опитування громадської думки щодо діяльності органу місцевого самоврядування.
 2. Вивчає та узагальнює діяльність міської територіальної громади через моніторинг публікацій в ЗМІ та на інтернет-ресурсах, аналізує форму і зміст роботи засобів масової інформації, вносить пропозиції щодо вдосконалення їх діяльності.
 3. Бере участь в організації і проведенні прес-конференцій, брифінгів, «круглих столів» з керівництвом тергромади.
 4. У межах своїх повноважень розглядає звернення громадян з питань, пов’язаних з роботою засобів масової інформації.
 5. Контролює підготовку проектів текстів статей для розміщення їх у національних, регіональних та місцевих друкованих ЗМІ, а також Інтернет-ресурсах та проектів доповідей, довідок та інших матеріалів для виступів керівництва міської ради.
 6. Забезпечує підготовку матеріалів для доповідей, виступів міського голови, його заступників перед аудиторією та в засобах масової інформації.
 7. У разі потреби супроводжує міського голову під час його візитів, відряджень та поїздок, виконуючи завдання та обов'язки, що випливають з конкретних обставин.
 8. Відвідує наради під головуванням міського голови та, за потреби, готує відповідні доручення, контролює їх виконання.
 9. Безпосередньо бере участь у розробці або готує проєкти нормативно-правових актів за напрямками своєї діяльності (з основних напрямів державної інформаційної політики, проєктів програм підтримки місцевих засобів масової інформації, забезпечення їх інформаційного супроводу тощо).
 10. Виконує дорадчу роботу у сфері медіа.
 11. Забезпечує ефективну взаємодію із засобами масової інформації.
 12. Аналізує показники діяльності та розробляє пропозиції щодо підвищення ефективної роботи ТРК «Лозова» та офіційного сайту Лозівської міської ради.
 13. Сприяє реалізації та розвитку на території громади політики, запровадженої Міністерством цифрової трансформації України.
 14. Організує збір та аналітичне оброблення необхідної інформації в електронному вигляді в установленому порядку, в тому числі щодо стану та перспектив розвитку інформатизації громади.
 15. Забезпечує керівництво громади інформацією на основі використання наявних і створення нових інформаційних ресурсів та впорядковує доступ до них.
 16. Упроваджує нові та супроводжує наявні інформаційні ресурси у виконавчих органах міської ради з метою інформаційного забезпечення суспільства.
 17. Бере участь у розробці регіональної програми та проєктів цифрової трансформації.
 18. Бере участь у розробці регіональної програми та проєктів інформатизації відповідно до Національної програми інформатизації.
 19. Вживає заходів щодо належного виконання міських програм цифрової трансформації та інформатизації.
 20. Сприяє розвитку електронної демократії на території громади.
 21. Бере участь у роботі сесій міської ради та засідань виконавчого комітету міської ради.
 22. Виконує інші доручення міського голови.
 23. Бережливо ставиться до майна адміністративних будівель виконавчого комітету міської ради та майна, яке безпосередньо передано йому у використання для здійснення службових обов’язків, та вживає заходів щодо запобігання шкоди.
2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше